Фільтри
Кошик
На даний час сайт знаходиться в розробці, просимо вибачити за тимчасові незручності.

Verpan

Взявши свою назву від культового данського дизайнера Вернера Пантона, Verpan пропонує ретельно підібраний вибір позачасових меблів та освітлення. Функціональні, сучасні та унікальні меблі та освітлення Verner Panton допомогли зробити датський дизайн на карті. Verpan з гордістю продовжує цю спадщину, створюючи колекцію знакових меблів та предметів освітлення, які пропонують надзвичайний досвід користувача.
3 продукта
Настільна лампа Pantop Portable, чорна матова
Настільна лампа Pantop Portable, біла матова
Настільна лампа Pantop Portable, бежева
Настільна лампа Pantop Portable, рожева
Настільна лампа Pantop Portable, сіра
Настільна лампа Pantop Portable, жовта
Настільна лампа Pantop Portable, блакитна
Настільна лампа Pantop Portable, темно-зелена
Настільна лампа Pantop Portable, синя матова
Настільна лампа Pantop Portable, коричнева
Настільна лампа Pantop Portable, червона
Елегантна лампа Pantop Portable була розроблена Вернером Пантоном у 1980 році, і протягом тривалого часу вона була основною частиною колекції Verpan. Головною особливістю світильника є плафон у формі дзвіночка, який тримає тонка частина з напівкруглою основою. Новий Pantop Portable – це вдосконален..
4176 ₴ 4640 ₴
Купити
Підвісний світильник Fun 10DM являється одним з найбільших шедеврів Вернера Пантона в області дизайну освітлення. З 1964 року по наш час цей світильник викликає захоплення у справжніх поціновувачів краси та унікальності. Fun 10DM являє собою великий купол з чотирьохкільцевою хромованою оправою, а ..
30816 ₴ 34240 ₴
Купити
Підвісний світильник Fun 11DM являється одним з найбільших шедеврів Вернера Пантона в області дизайну освітлення. З 1964 року по наш час цей світильник викликає захоплення у справжніх поціновувачів краси та унікальності. Fun 11DM являє собою великий купол з п’ятикільцевою латунною оправою, а мален..
51120 ₴ 56800 ₴
Купити
Показано 1~3 продукта із 3

Взявши свою назву від культового данського дизайнера Вернера Пантона, Verpan пропонує ретельно підібраний вибір позачасових меблів та освітлення.

Функціональні, сучасні та унікальні меблі та освітлення Verner Panton допомогли зробити датський дизайн на карті. Verpan з гордістю продовжує цю спадщину, створюючи колекцію знакових меблів та предметів освітлення, які пропонують надзвичайний досвід користувача.

Фільтр