Фільтри
Кошик

VERPAN

Взявши свою назву від культового данського дизайнера Вернера Пантона, Verpan пропонує ретельно підібраний вибір позачасових меблів та освітлення. Функціональні, сучасні та унікальні меблі та освітлення Verner Panton допомогли зробити датський дизайн на карті. Verpan з гордістю продовжує цю спадщину, створюючи колекцію знакових меблів та предметів освітлення, які пропонують надзвичайний досвід користувача.
3 продукта
чорний матовий
білий матовий
бежевий
рожевий
сірий
жовтий
блакитний
темно-зелена
синій матовий
коричневий
червоний
Елегантна лампа Pantop Portable була розроблена Вернером Пантоном у 1980 році, і протягом тривалого часу вона була основною частиною колекції Verpan. Головною особливістю світильника є плафон у формі дзвіночка, який тримає тонка частина з напівкруглою основою. Новий Pantop Portable – це вдосконален..
4551 ₴ 5365 ₴
Купити
Підвісний світильник Fun 10DM являється одним з найбільших шедеврів Вернера Пантона в області дизайну освітлення. З 1964 року по наш час цей світильник викликає захоплення у справжніх поціновувачів краси та унікальності. Fun 10DM являє собою великий купол з чотирьохкільцевою хромованою оправою, а ..
33633 ₴ 39590 ₴
Купити
Підвісний світильник Fun 11DM являється одним з найбільших шедеврів Вернера Пантона в області дизайну освітлення. З 1964 року по наш час цей світильник викликає захоплення у справжніх поціновувачів краси та унікальності. Fun 11DM являє собою великий купол з п’ятикільцевою латунною оправою, а мален..
55796 ₴ 65675 ₴
Купити
Показано 1~3 продукта із 3

Взявши свою назву від культового данського дизайнера Вернера Пантона, Verpan пропонує ретельно підібраний вибір позачасових меблів та освітлення.

Функціональні, сучасні та унікальні меблі та освітлення Verner Panton допомогли зробити датський дизайн на карті. Verpan з гордістю продовжує цю спадщину, створюючи колекцію знакових меблів та предметів освітлення, які пропонують надзвичайний досвід користувача.

Фільтр