Кошик

Постери


36 продуктів
Постер 2 Bags 1 Cat стане найяскравішим елементом Вашого інтер'єру. Завдяки насиченості кольорів, картину можна підвісити у будь-якому просторі - вона всюди виглядатиме приголомшливо. Інноваційний процес термічної сублімації вносить чорнило глибоко в полотно для того, щоб отримати насичені кольори, ..
11558 ₴ 14448 ₴
Купити
Постер Bad Kid стане справжньою знахідкою для фанатів мультсеріалу "Сімпсони". Постер гармонійно доповнить як дитячу кімнату так і вітальню або навіть робочий простір. Інноваційний процес термічної сублімації вносить чорнило глибоко в полотно для того, щоб отримати насичені кольори, які з легкістю ..
11340 ₴ 14175 ₴
Постер Bart at the Museum стане справжньою знахідкою для фанатів мультсеріалу "Сімпсони". На ньому зображений один з головних героїв Барт, якій знову робить шкоду. Постер стане яскравим доповненням як дитячої кімнати так і вітальню або навіть робочий простір. Інноваційний процес термічної сублімаці..
10164 ₴ 12705 ₴
Купити
Яскравий постер Battle for love додасть простору унікальності та сучасності. На постері зображені різні герої, які б ніколи не зустрілись би за інших обставин. Інноваційний процес термічної сублімації вносить чорнило глибоко в полотно для того, щоб отримати насичені кольори, які з легкістю витримают..
10164 ₴ 12705 ₴
Купити
Постер Birds наділений яскравим колірним поєднанням, яке додасть простору свіжості та сучасності. На постері зображені різні види птахів намальовані у графічному стилі. Інноваційний процес термічної сублімації вносить чорнило глибоко в полотно для того, щоб отримати насичені кольори, які з легкістю ..
9240 ₴ 11550 ₴
Постер Brand New додасть Вашому інтер'єру нотку яскравості та унікальності. Постер підійде як для підвішування у вітальні, так і для оформлення бару або кафе. Інноваційний процес термічної сублімації вносить чорнило глибоко в полотно для того, щоб отримати насичені кольори, які з легкістю витримають..
11340 ₴ 14175 ₴
Купити
Bubble girl - це яскравий постер, який стане "родзинкою" Вашого простору. Постер підійде як для підвішування у вітальні, так і для оформлення бару або кафе. Інноваційний процес термічної сублімації вносить чорнило глибоко в полотно для того, щоб отримати насичені кольори, які з легкістю витримають в..
10332 ₴ 12915 ₴
Купити
Постер Catch Me стане справжнім подарунком як для дітей, так і для дорослих. На постері зображені улюблені герої мультфільму "Том і Джері". Catch Me гармонійно доповнить як дитячу кімнату так і вітальню або навіть робочий простір. Інноваційний процес термічної сублімації вносить чорнило глибоко в п..
12264 ₴ 15330 ₴
Купити
Chat alors - це мінімалістичний постер, на якому зображений чимось зацікавлений кіт. Чорний фон доповнює яскравий зовнішній вигляд кота. Інноваційний процес термічної сублімації вносить чорнило глибоко в полотно для того, щоб отримати насичені кольори, які з легкістю витримають випробування часом. ..
10164 ₴ 12705 ₴
Купити
Постер China tiger яскраво доповнить як сучасний інтер'єр так і більш класичний. China tiger наче складається з багатьох кольорових шматочків, які разом створюють цілісну картину. Інноваційний процес термічної сублімації вносить чорнило глибоко в полотно для того, щоб отримати насичені кольори, які ..
9878 ₴ 12348 ₴
Купити
Crying 1 - це сентиментальний постер, на якому зображена дівчина, яка плаче. Картина створена по мотивам робіт відомого художника минулого століття Роя Ліхтенштейна. Постер яскраво доповнить як сучасний інтер'єр так і більш класичний. Інноваційний процес термічної сублімації вносить чорнило глибоко..
9282 ₴ 11603 ₴
Купити
Постер Culture додасть Вашому інтер'єру нотку яскравості та унікальності. На постері зображений відомий персонаж мультфільму "Рожева пантера". Постер підійде як для підвішування у дитячій кімнаті, вітальні або навіть для розміщення у робочому просторі. Інноваційний процес термічної сублімації вносит..
12398 ₴ 15498 ₴
Постер Don't be jealous додасть Вашому інтер'єру нотку яскравості та унікальності. На постері зображена головна героїня казки "Білосніжка", яку наділили сучасним зовнішнім виглядом та тату. Постер підійде як для підвішування у дитячій кімнаті, вітальні або навіть для розміщення у робочому просторі. ..
11558 ₴ 14448 ₴
Купити
Постер Don't be jealous стане яскравим доповненням інтер'єру вітальні, спальні, дитячої кімнати або навіть робочого простору. Найвідомішому персонажу зіркової франшизи Йоді додали сучасних елементів та яскравих написів. Інноваційний процес термічної сублімації вносить чорнило глибоко в полотно для ..
10164 ₴ 12705 ₴
Купити
Постер Fight club стане справжньою знахідкою для прихильників мультфільмів. На постері зображені Скрудж Макдак та Багз Банні. Скрудж має невдоволений вигляд в той час як Багз невимушено посміхається. Інноваційний процес термічної сублімації вносить чорнило глибоко в полотно для того, щоб отримати н..
12398 ₴ 15498 ₴
Купити
Постер Gandhi - це красиве зображення величного тигра. Постер виконаний у теплих тонах, які підкреслюють зовнішній вигляд тварини. Інноваційний процес термічної сублімації вносить чорнило глибоко в полотно для того, щоб отримати насичені кольори, які з легкістю витримають випробування часом. Постер..
10164 ₴ 12705 ₴
Постер Gorilla складається з маленьких геометричних частинок, які разом утворюють зображення тварини. Gorilla додасть нотку яскравості як класичному простору, так і більш сучасному. Інноваційний процес термічної сублімації вносить чорнило глибоко в полотно для того, щоб отримати насичені кольори, як..
10164 ₴ 12705 ₴
Постер Green Soaring додасть інтер'єру яскравості та сучасності. На постері зображений птах з різнокольоровими крилами. Інноваційний процес термічної сублімації вносить чорнило глибоко в полотно для того, щоб отримати насичені кольори, які з легкістю витримають випробування часом. Постер випускаєтьс..
9072 ₴ 11340 ₴
Купити
Happy face - це постер, який завжди підійме Вам настрій. Яскраве зображення мавпочки, яка всміхається, наповнить простір атмосферою радості та тепла. Інноваційний процес термічної сублімації вносить чорнило глибоко в полотно для того, щоб отримати насичені кольори, які з легкістю витримають випробу..
10164 ₴ 12705 ₴
Купити
Сміливий постер I'm Banksy сподобається поціновувачам класики в поєднанні з сучасністю. Інноваційний процес термічної сублімації вносить чорнило глибоко в полотно для того, щоб отримати насичені кольори, які з легкістю витримають випробування часом. Постер випускається у трьох розмірах. 100% ручна ..
11054 ₴ 13818 ₴
Купити
Постер Killer додасть простору унікальності та сучасності. Створений з додаванням класичного чорного кольору у поєднанні з червоним, постер гармонійно доповнить як вітальню, так і робочий простір. Інноваційний процес термічної сублімації вносить чорнило глибоко в полотно для того, щоб отримати нас..
10164 ₴ 12705 ₴
Постер Love is all втілює в собі любов до речей. На постері зображений песик, який обіймає серце, і навіть його назва говорить сама за себе - любов це все. Інноваційний процес термічної сублімації вносить чорнило глибоко в полотно для того, щоб отримати насичені кольори, які з легкістю витримають ви..
11340 ₴ 14175 ₴
Купити
Постер Love - це зворушливе зображення мавпи, яка обіймає левеня. В цьому зображенні проглядається любов тварин одне до одного, тому назва полотна ідеально описує зображення. Інноваційний процес термічної сублімації вносить чорнило глибоко в полотно для того, щоб отримати насичені кольори, які з лег..
11340 ₴ 14175 ₴
Постер M.M Blue стане справжньою знахідкою для поціновувачів культури минулого століття. На полотні зображена Мерілін Монро - один з найбільш культових образів американського кінематографу. Інноваційний процес термічної сублімації вносить чорнило глибоко в полотно для того, щоб отримати насичені кол..
9240 ₴ 11550 ₴
Купити
Показано 1~24 продукта із 36

Дизайнерские постеры – графические изображения, заключающие в себе определенную идею и способные до неузнаваемости изменить интерьер квартиры или дома. Арт-объекты создаются в разных стилях и направлениях, среди которых скандинавские постеры пользуются особой популярностью.

Особенности скандинавских постеров

Характерные черты этого направления – легкость графических форм и простота изображений. Сюжет картин разнообразен, но всегда лаконичен в исполнении. Это изображения природы, имитация граффити, урбанистические пейзажи, портреты людей и животных. Купить скандинавские постеры всемирно известных иллюстраторов и компаний предлагает интернет-магазин Svetoria.

Каталог магазина включает работы, представленные французской компанией Ibride, которая прославилась предметами интерьера с изображением животных в нарядах 17 века. Это подносы разной формы, которые можно использовать по прямому назначению или в качестве настенного украшения.

Арт-объекты изготовлены из ламината высокого давления. Это материал, устойчивый к влаге и высокой температуре, поэтому за предметами ухаживать легко и просто. Отзывы тех, кто уже приобрел их, подтверждают то, что они не только обладают высокой эстетикой, но и практичны в использовании.

Постеры французских авторов, выполненные в стиле поп-арт, оригинальны, динамичны и современны. Изображения нанесены на полиэфирное полотно и перетянуты вручную. На каждой картине есть название, имя автора-исполнителя, размер и серийный номер. Выбрать и купить скандинавский постер, сочетающийся по стилю с вашим интерьером, можно в специализированном магазине Svetoria.

Где и как размещать дизайнерские постеры

Каждое из этих изображений является достойным украшением интерьера в любом стиле. Чтобы полотно смотрелось максимально выигрышно, его надо правильно разместить. Существует несколько вариантов расположения картин: соло и компоновка изображений со схожей композицией или тематикой.

Для сольного размещения подходят картины большого размера. Такие полотна одинаково эффектно смотрятся, как сами по себе, так и в сочетании с постерами других форматов.

Композицию составляют из двух, трех или более полотен. Ориентация картин может быть горизонтальной или вертикальной. Сочетая разные форматы, подбирая сюжет и цветовую гамму, можно найти оригинальное дизайнерское решение для оформления интерьера.

Если нет желания повреждать стену или в данный момент вы живете на съемной квартире, то постеры можно поставить на пол или на полку для книг. Это необычный и модный способ украшения своего жилища.

Постеры известных авторов, которые украсят любую квартиру или дом, можно найти на сайте интернет-магазина Svetoria. Продажа картин осуществляется по телефону или онлайн заявке. Цена на картины зависит от тематики и размеров полотна.

Svetoria предлагает купить оригинальный постер с доставкой по всей Украине. Заказывайте стильные и красивые предметы интерьера прямо сейчас. Звоните. Мы всегда рады вашему звонку.