Фільтри
Кошик

WARM NORDIC

З бажанням поділитися зі світом теплим, неформальним настроєм скандинавського дизайну, колекціонер-дизайнер Фріц Лонгі заснував Warm Nordic. Барвисті меблі, лампи та аксесуари Warm Nordic є чарівними та сповненими індивідуальності. Поєднуючи ікони середини століття з сучасними предметами, колекція Warm Nordic відзначає вічну якість скандинавського дизайну та прагне привнести теплі, справжні відчуття в наші інтер’єри.
6 продуктів
Beak Bird - це колекція з чотирьох дерев'яних птахів, кожен з яких наділений власним "характером". Статуетка Awake snipe символізує активну пташку, яка спостерігає за тим, що відбувається довкола. Пташка стоїть на невеликій основі з копченого дуба. Оберіть свою пташку з чотирьох можливих варіантів т..
2775 ₴ 3293 ₴
Купити
червоний мармур
рожевий мармур
Secant - це елегантний журнальний столик, який поєднує в собі скульптурний металевий каркас із кольоровою мармуровою стільницею. Головною особливістю Secant є його елегантна обробка, де м’які вигини контрастують з прямими лініями. Вишуканий журнальний стіл стане справжньою прикрасою Вашої вітальні ..
23532 ₴ 27713 ₴
Купити
Bloom - це вишуканий підвісний світильник розроблений у 1950-х роках всесвітньо відомим майстром данського дизайну освітлення Свендом Ааге Холм-Сьоренсеном. Поєднання витонченого силуету з матеріалами сталі та латуні забезпечує легкий зовнішній вигляд та красиве пряме світло. Він ідеально підійде дл..
10027 ₴ 11803 ₴
Купити
Beak Bird - це колекція з чотирьох дерев'яних птахів, кожен з яких наділений власним "характером". Статуетка Lazy snipe символізує насуплену пташку, яка відпочиває. Пташка стоїть на невеликій основі з копченого дуба. Оберіть свою пташку з чотирьох можливих варіантів та насолоджуйтесь її невимушеним ..
2775 ₴ 3293 ₴
Beak Bird - це колекція з чотирьох дерев'яних птахів, кожен з яких наділений власним "характером". Статуетка Low heron символізує цаплю, яка нахилилась вниз бо чимось зацікавилась. Пташка стоїть на невеликій основі з копченого дуба. Оберіть свою пташку з чотирьох можливих варіантів та насолоджуйтесь..
2775 ₴ 3293 ₴
Beak Bird - це колекція з чотирьох дерев'яних птахів, кожен з яких наділений власним "характером". Статуетка Tall heron символізує високу цаплю, яка за чимось спостерігає. Пташка стоїть на невеликій основі з копченого дуба. Оберіть свою пташку з чотирьох можливих варіантів та насолоджуйтесь її невим..
2775 ₴ 3293 ₴
Показано 1~6 продукта із 6

З бажанням поділитися зі світом теплим, неформальним настроєм скандинавського дизайну, колекціонер-дизайнер Фріц Лонгі заснував Warm Nordic.

Барвисті меблі, лампи та аксесуари Warm Nordic є чарівними та сповненими індивідуальності. Поєднуючи ікони середини століття з сучасними предметами, колекція Warm Nordic відзначає вічну якість скандинавського дизайну та прагне привнести теплі, справжні відчуття в наші інтер’єри.

Фільтр