Фільтри
Кошик
На даний час сайт знаходиться в розробці, просимо вибачити за тимчасові незручності.

IBRIDE

Бренд iBride (Айбрайд) народився у 1996 році у Фонтені, Франція, у сімейному тріо Карін Жаннін, Рашель та Бенуа Конверс. Дизайнери черпають натхнення з місцевого французького середовища та подорожей світом. Саме слово "iBride" - це гра слів для французької, що означає "гібрид", а значить багато виробів бренду можуть поєднувати в собі кілька форм і функцій. В асортимент марки входять барвисті таці, витвори мистецтва, меблі та аксесуари.
22 продукта
A l'Aube - це декоративна пташка з колекції Petites Présences. Виготовлена з цинкованого металу, A l'Aube наділена мінімалістичним дизайном, який з легкістю підійде під будь-який інтер'єр. Пташка наче "спостерігає" за Вами зі свого місця. Просто розмістіть золоту пташку на поличці або на журнальному..
4928 ₴
Купити
De l'Aube - це декоративна пташка з колекції Petites Présences. Виготовлена з цинкованого металу, De l'Aube наділена мінімалістичним дизайном, який з легкістю підійде під будь-який інтер'єр. Просто розмістіть золоту пташку на поличці або на журнальному столі та насолоджуйтесь її надзвичайним зовнішн..
4928 ₴
Купити
Підвісний ворон Adam являється частиною колекції декоративних птахів Flying ravens. Наділений таємничим зовнішнім виглядом, ворон стане яскравим доповненням простору. Adam виготовлений з міцного МДФ, який гарантує комфортне використання елементу протягом багатьох років...
3808 ₴
Купити
Декоративний елемент Landed Ravens, Edgar
Декоративний елемент Landed Ravens, Alfred
Декоративний елемент Landed Ravens, Jack
Декоративний елемент Landed Ravens, Gustave
Edgar являється частиною колекції декоративних птахів Landed Ravens. Наділений таємничим зовнішнім виглядом, ворон стане яскравим доповненням простору. Edgar виготовлений з міцного МДФ, який гарантує комфортне використання елементу протягом багатьох років. Landed Ravens - це колекція з чотирьох хари..
3808 ₴
Купити
Декоративний піднос Alma доповнить Ваш простір своїм надзвичайним зовнішнім виглядом. На підносі зображена прекрасна дівчина, яка носить на голові синього журавля. Образ дівчини спокійний та зосереджений, вона м'яко склала руки на книзі та опустила голову. Виготовлений з ламінату високого тиску, під..
3744 ₴
Купити
Декоративний піднос Bianca являється частиною колекції Grand Theatre. На підносі зображений либідь в оточенні своїх маленьких дітлахів. Піднос виготовлений з ламінату під високим тиском. Bianca можна використовувати як декоративний елемент на стіні, так і для сервірування столу...
4160 ₴
Купити
Декоративний піднос Le Boudoir, Achille
Декоративний піднос Le Boudoir, The Lovebirds
Le Boudoir - це серія декоративних підносів у формі медальйонів, які висвітлюють життя птахів. На підносі Achille зображена вишукана качка, яка тримає у руках келих з напоєм. Качка одягнена у жіночу сукню та наділена цікавим художнім елементом - людськими руками. Виготовлений з ламінату високого тис..
2048 ₴
Купити
Le Renard - це декоративний підніс, який являється частиною колекції Les fables. На підносі зображений вишуканий лис у одязі 19 століття. Круглий жабо на шиї яскраво доповнює образ лисиці. Виготовлений з ламінату високого тиску, піднос збереже свій яскравий зовнішній вигляд протягом багатьох років. ..
4160 ₴
Купити
Декоративний піднос Le Loup являється частиною колекції Les Majestueux. Піднос містить зображення вовка, наділеного хитрим поглядом. Вовк одягнений у червону рясу та має багато аксесуарів на шиї. Виготовлений з березового ламінату високого тиску, піднос збереже свій яскравий зовнішній вигляд протяг..
4672 ₴
Купити
Декоративний піднос Medicis, середній, Margot
Декоративний піднос Medicis, середній, Urbin
Margot - це декоративний піднос, який являється частиною колекції Medicis. Пума, зображена на підносі, має горделивий зовнішній вигляд, а одяг 19 століття додає їй вишуканості та ошатності. Виготовлений з ламінату високого тиску, піднос збереже свій яскравий зовнішній вигляд протягом багатьох рокі..
3328 ₴
Купити
Декоративний піднос Visconti, середній, Lazy Victoire
Декоративний піднос Visconti, середній, Victoire
Lazy Victoire - це декоративний піднос з колекції Visconti. На підносі зображена кішка, яка відпочиває з нотами у одній руці та цигаркою в іншій. Піднос виготовлений з березового ламінату під високим тиском. Lazy Victoire можна використовувати як декоративний елемент на стіні, так і для сервірування..
3328 ₴
Купити
Кавовий столик (база) Medusa, 39, чорний
Кавовий столик (база) Medusa, 46, чорний
Кавовий столик (база)  Medusa, 65, чорний
База до кавового столику Medusa наділена унікальним дизайном. Виготовлений з ламінату високого тиску, столик буде гармонійно виглядати біля дивану у вітальні, або як тумба біля ліжка. Medusa складається зі знімного підноса та мінімалістичної основи, тому столик легко переміщується у просторі. Кавов..
7616 ₴
Купити
Babel Make - це набір салатниць, який стане справжньою прикрасою вашого столу. Кожна тарілка має власний художній дизайн, який робить її дійсно унікальною. Babel Make виготовлений з харчового меламіна, який є абсолютно безпечним для використання...
3200 ₴
Купити
Комплект посуду Acqua - це частина колекції Ming. Тарілки наділені яскравим зеленим кольором, кожна з них має свій власний унікальний елемент, це може бути стрикоза або квітка. Набір тарілок Acqua запрошує зануритись у багатий водний світ. Acqua виготовлені з харчового меламіна, який є абсолютно бе..
4512 ₴
Купити
Комплект посуду Yuan, Narcisse
Комплект посуду Yuan, Osorio
Комплект посуду Narcisse - це частина колекції Yuan. Кожна тарілка має унікальне відображення жіночого обличчя, прикрашене квітами або рослинами. Narcisse виготовлені з харчового меламіна, який є абсолютно безпечним для використання...
6144 ₴
Купити
Консоль Diva, чорна
Консоль Diva, рожева
Консоль Diva, червона
Консоль Diva наділена цікавим дизайном - вона тримається на двох лапах страуса. Елегантний та практичний консольний стіл, призначений для кріплення на стіну, допоможе створити атмосферу краси та затишку у Вашому інтер’єрі. Diva має широку колірну палітру...
12000 ₴
Купити
Консоль Fausto стане яскравим доповненням Вашого простору. Виготовлена з ламінату високого тиску, консоль збереже свій зовнішній вигляд та функціоналізм протягом багатьох років. Міцну тварину, яка стоїть на двох лапах, можна розмістити біля стіни. Fausto символізує силу та могутність природи. Розміс..
44192 ₴
Купити
Піднос Medusa, 39, Saphir
Піднос Medusa, 46, Saphir
Піднос Medusa, 65, Saphir
Saphir - це частина колекції підносів Medusa. На підносі зображені геометричні форми та художні елементи. Піднос випускається у трьох розмірах та двох варіантів дизайну. Saphir можна використовувати для сервірування столу або як декоративний елемент інтер'єру...
2976 ₴
Купити
Табурет Rex - це цікавий елемент, який стане прикрасою будь-якого інтер'єру. Виготовлений з ламінату високого тиску, табурет збереже свій естетичний зовнішній вигляд та функціоналізм протягом багатьох років. Розмістіть табурет Rex у коридорі і він кожного дня зустрічатиме Вас та ваших гостей при вхо..
15680 ₴
Купити
Вишуканий комод Alpaga - це справжній витвір меблевого мистецтва. Наділений елегантним зовнішнім виглядом, комод доповнить інтер'єр вітальні, спальні або коридору.Alpaga виготовлений з високоякісного ламінату та віскози. Alpaga наділений яскравою колірною палітрою...
126432 ₴
Комод Baby Alpaga, зелений
Комод Baby Alpaga, синій
Вишуканий комод Baby Alpaga - це справжній витвір меблевого мистецтва. Наділений елегантним зовнішнім виглядом, комод доповнить інтер'єр вітальні, спальні або коридору. Baby Alpaga виготовлений з високоякісного ламінату та віскози. Baby Alpaga наділений яскравою колірною палітрою...
26112 ₴
Купити
Консоль Horace доповнить інтер'єр своїм надзвичайним виглядом. Виготовлена з ламінату високого тиску, консоль збереже свій зовнішній вигляд та функціоналізм протягом багатьох років. Розмістіть на консолі книги або світильник та насолоджуйтесь унікальним декоративним елементом. Horace наділений яскра..
31904 ₴
Купити
Показано 1~22 продукта із 22

Бренд iBride (Айбрайд) народився у 1996 році у Фонтені, Франція, у сімейному тріо Карін Жаннін, Рашель та Бенуа Конверс. Дизайнери черпають натхнення з місцевого французького середовища та подорожей світом. Саме слово "iBride" - це гра слів для французької, що означає "гібрид", а значить багато виробів бренду можуть поєднувати в собі кілька форм і функцій. В асортимент марки входять барвисті таці, витвори мистецтва, меблі та аксесуари.

Фільтр