Фільтри
Кошик

NEMO

Експерти з освітлення NEMO продовжують традиції інновацій, які назавжди були в центрі італійського дизайну освітлення. Завжди в пошуку нових та харизматичних ідей, NEMO об’єднує інноваційне сучасне освітлення з добіркою унікальних ікон. У їх колекції представлені світлові рішення від таких дизайнерів, як Ле Корбюзьє та Шарлотта Перріан.
16 продуктів
Дизайнер Ле Корбюзьє розробив світильник de Marseille спеціально для своєї паризької квартири на Rue Nungesser et Coli. Виготовлений з міцного алюмінію, настінний світильник має особливість - подвійне випромінювання. Тому відрегулюйте зручний для Вас напрямок світла та насолоджуйтесь теплим освітле..
15530 ₴ 18270 ₴
Купити
Potence Pivotante mini - це зменшена версія класичного світильника. Мінімалістичний Potence Pivotante створений з натхнення від звичайного вітрильника. Основа, яка кріпиться до стіни, обертається на горизонтальній осі на 180°, що значно спрощує користування світильником. Завдяки своєму універсальном..
16101 ₴ 18942 ₴
Купити
Настінний світильник Projecteur 365 був розроблений у 1954 році. Красивий алюмінієвий корпус доповнює вигнутий скляний розсіювач, а невеликі металеві деталі доповнюють образ світильника. Розмістіть Projecteur 365 на стелі або на підлозі та насолоджуйтесь його прямим освітленням. Світильник доступни..
34950 ₴ 41118 ₴
Купити
На початку 30-х років Шарлотта Перріан розробила Applique Cylindrique для свого гірського шале Le Vieux Matelot в Сен-Ніколя-де-Верос. І навіть в наш час світильник користується широкою популярністю серед поціновувачів класичних форм. Applique Cylindrique доступний у двох версіях - Longue та Petite,..
13173 ₴ 15498 ₴
Купити
білий
сірий матовий
чорний матовий
Розроблений Ле Корбюзьє у 1949/1952 роках настінний світильник Marseille стане найкрасивішим елементом освітлення Вашого простору. Marseille mini - це зменшена версія класичного світильника. Регульований настінний світильник має два шарніра на кронштейні та обертове настінне кріплення. Marseille виг..
20028 ₴ 23562 ₴
Купити
Розроблений Ле Корбюзьє у 1949/1952 роках настінний світильник Marseille стане найкрасивішим елементом освітлення Вашого простору. Регульований настінний світильник має два шарніра на кронштейні та обертове настінне кріплення. Marseille виготовлений з алюмінію та сталі. Marseille має універсальну па..
29453 ₴ 34650 ₴
Купити
Мінімалістичний світильник Potence Pivotante створений з натхнення від звичайного вітрильника. Основа, яка кріпиться до стіни, обертається на горизонтальній осі на 180°, що значно спрощує користування світильником. Завдяки своєму універсальному розміру, світильник підійде як для великих приміщень, ..
26311 ₴ 30954 ₴
Купити
Настінний світильник Tubes 2 наділений унікальним подвійним дизайном. Виготовлений з міцного алюмінію, світильник має поворотний механізм - один циліндр обертається на 340°, а інший - на 90°. Розсіювач виготовлений з опалового оргскла, що надає світильнику привабливості та міцності. Tubes 2 доступн..
13745 ₴ 16170 ₴
Купити
Alya - це підвісний світильник, який має розсіяне освітлення. Завдяки своєму тендітному дизайну, Alya підійде для розміщення як у великому просторі, так і в маленьких кімнатах. Мінімалістичний світильник стане красивим доповненням вітальні, спальні або кухні. Alya випускається у чорному та білому ко..
35343 ₴ 41580 ₴
Купити
Вишуканий підвісний світильник Crown minor стане елегантним доповненням як заміського будинку, так і затишної квартири. Crown minor являє собою модульну лампу з литою алюмінієвою конструкцією та піскоструминними скляними розсіювачами. Конструкція доступна в різних колірних поєднаннях...
41234 ₴ 48510 ₴
Купити
Вишуканий підвісний світильник Crown plana linea стане елегантним доповненням як заміського будинку, так і затишної квартири. Crown minor являє собою модульну лампу з литою алюмінієвою конструкцією та піскоструминними скляними розсіювачами. Конструкція доступна в різних колірних поєднаннях...
47731 ₴ 56154 ₴
Купити
Підвісний світильник Kepler додасть інтер'єру свіжості та краси. Сучасний дизайн світильника Kepler робить його абсолютно універсальним. Конструкція являє собою пофарбований алюмінієвий екструзійний матеріал, безперервна лінія якого виконана за допомогою процесу тривимірної механічної обробки, розро..
29453 ₴ 34650 ₴
Купити
Хмаринка Nuvola прикрасить Ваш простір своєю легкістю та красою. Сучасний підвісний світильник стане не лише предметом освітлення, а ще й красивим елементом декору. Виготовлений з поліетилену, світильник має розсіяне освітлення для комфортного користування. Також Nuvola має можливість затемнення. Nu..
88358 ₴ 103950 ₴
Купити
Торшер Borne Beton Grande був створений у 1952 році в Індії. Світильник створюється вручну з бетона, тому кожен елемент являється унікальним. Торшер можна використовувати як вдома, так і на вулиці. Розмістіть Borne Beton Grande у вітальні, на балконі або на вулиці біля квітів та насолоджуйтесь його..
54585 ₴ 64218 ₴
Купити
Торшер Newton - це унікальний елемент інтер'єру, який стане яскравим доповненням Вашого простору. Розсіювач обертається і висвітлює природний елемент у суміші прямого та розсіяного світла. Високоякісне світлодіодне джерело забезпечує максимально точне відтворення кольорів яблука, яка наче висить у п..
74613 ₴ 87780 ₴
Купити
Ле Корбюзьє розробив торшер Parliament спеціально для парламенту Чандігарха в Індії. З наш час світильник прикрашає не лише робочий простір, ще й додає затишку домашньому інтер'єру. Торшер має подвійне регулювання випромінювання, яке дозволяє обирати напрям світла. Parliament випускається у яскравом..
35736 ₴ 42042 ₴
Купити
Показано 1~16 продукта із 16

Експерти з освітлення NEMO продовжують традиції інновацій, які назавжди були в центрі італійського дизайну освітлення.

Завжди в пошуку нових та харизматичних ідей, NEMO об’єднує інноваційне сучасне освітлення з добіркою унікальних ікон. У їх колекції представлені світлові рішення від таких дизайнерів, як Ле Корбюзьє та Шарлотта Перріан.

Фільтр