Фільтри
Кошик
На даний час сайт знаходиться в розробці, просимо вибачити за тимчасові незручності.

ANGLEPOISE

Класика британського дизайну вже більше 70 років, культова лампа Anglepoise миттєво визнана своєю унікальною, характерною формою. Поєднуючи виняткову гнучкість з ідеальною стабільністю, інноваційний пружинний механізм Джорджа Карвардіна по-новому визначив, чим може бути настільна лампа. Ця культова лампа перетворилася на колекцію сучасних торшерів, настінних світильників та підвісок. Тепер постачається з довічною гарантією.
11 продуктів
Mini Mini 90 - це зменшена версія класичної настільної лампи. Наділена зручним та компактним розміром, лампа ідеально підійде для розміщення у невеликому просторі. Виготовлена з високоякісного алюмінію, Mini Mini 90 може обертатися на 360 градусів навколо своєї основи. Лампа випускається у чотирьох ..
4320 ₴
Купити
Настільна лампа Original 1227 Mini, сіра
Настільна лампа Original 1227 Mini, чорна
Розроблена Джорджем Карвардіном, настільна лампа Original 1227 додасть нотку оригінальності Вашому простору. Світильник виготовлений з високоякісних матеріалів, які допоможуть зберегти естетичність та функціональність протягом років. Original 1227 доповнить простір Вашого робочого місця своїм яскра..
7200 ₴
Купити
Настільна лампа Type 75, колекція Margaret Howell, блакитна
Настільна лампа Type 75, колекція Margaret Howell, коричнева
Настільна лампа Type 75, колекція Paul Smith, four
Настільна лампа Type 75, колекція Paul Smith, one
Настільна лампа Type 75, колекція Paul Smith, three
Настільна лампа Type 75, біла
Унікальна колекція настільних ламп Margaret Howell додасть яскравих кольорів у Ваш інтер'єр. Висока ніжка дозволяє регулювати висоту лампи, світло також можна направляти у різні сторони завдяки рухомому плафону. Цікавий дизайн, високоякісні матеріали та функціоналізм роблять лампу Type 75 особливою...
7968 ₴
Купити
Настільна лампа Type 80, сіра
Настільна лампа Type 80, зелена
Настільна лампа Type 80, рожева
Мінімалістична настільна лампа Type 80 гармонійно доповнить інтер'єр будь-якої кімнати. Наділена класичною формою, лампа складається з основи, тонкої ніжки та плафону. Особливістю лампи є алюмінієвий плафон, який створює ореол світла, що візуально розширює зону освітлення. Розмістіть світильник на ..
8800 ₴
Купити
Настінний світильник Original 1227 Mini, сірий
Настінний світильник Original 1227 Mini, білий
Розроблений Джорджем Карвардіном, настінний світильник Original 1227 додасть нотку елегантності Вашому простору. Світильник виготовлений з високоякісних матеріалів, які допоможуть зберегти естетичність та функціональність протягом років. Original 1227 доповнить інтер'єр вітальні, спальні або коридо..
4000 ₴
Купити
Настінний світильник Original 1227, Brass, синій
Настінний світильник Original 1227, чорний
Настінний світильник Original 1227, Brass, сірий
Розроблений Джорджем Карвардіном, настінний світильник Original 1227 додасть нотку елегантності Вашому простору. Світильник виготовлений з високоякісних матеріалів, які допоможуть зберегти естетичність та функціональність протягом років. Original 1227 доповнить інтер'єр вітальні, спальні або коридо..
5920 ₴
Купити
Наділений простими лініями та характерною геометричною формою, підвісний світильник Type 75 Maxi підійде під інтер'єр будь-якої кімнати. Type 75 Maxi випускається у двох класичних кольорах - чорному та сірому...
8320 ₴
Купити
Настільна лампа Original 1227, Brass, сіра
Настільна лампа Original 1227, срібна
Original 1227 - це витончена настільна лампа, розроблена дизайнером Джорджем Карвардіном. Наділена класичним дизайном та доповнена латунними деталями, Original 1227 стане яскравим доповненням Вашого простору. Світильник випускається в трьох класичних кольорах - синьому, чорному та сірому...
11200 ₴
Купити
Настільна лампа Type 75 Mini T, сіра
Настільна лампа Type 75 Mini T, жовта
Настільна лампа Type 75 Mini T, чорна
Type 75 - це компактна та зручна настільна лампа. Спроектована Кеннетом Гранже, Type 75 наділена витонченим, класичним дизайном, в якому кожна деталь продумана до дрібниць. Мінімалістичний дизайн лампи підійде під будь-який інтер'єр. Лампи випускаються у трьох яскравих кольорах та у декількох варіан..
5280 ₴
Купити
Настільна лампа Type 75 Mini, біла
Настільна лампа Type 75 Mini, чорна
Type 75 Mini - це компактна та зручна настільна лампа. Спроектована Кеннетом Гранже, Type 75 Mini наділена цікавим, промисловим дизайном. Міцну основу гармонійно доповнює фурнітура з нержавіючої сталі. Лампи випускаються у чотирьох класичних кольорах та у декількох розмірах...
6688 ₴
Купити
Колекцію настінних світильників Type 80 дизайнер Кенет Гранже створив у своїх 90 років. Наділений вишуканим графічним дизайном та приємною колірною палітрою, настінний світильник ідеально підійде для використання у коридорі або у спальні біля ліжка. Рухомий плафон дозволяє направити світло у потрібн..
6240 ₴
Купити
Показано 1~11 продукта із 11

Класика британського дизайну вже більше 70 років, культова лампа Anglepoise миттєво визнана своєю унікальною, характерною формою.

Поєднуючи виняткову гнучкість з ідеальною стабільністю, інноваційний пружинний механізм Джорджа Карвардіна по-новому визначив, чим може бути настільна лампа. Ця культова лампа перетворилася на колекцію сучасних торшерів, настінних світильників та підвісок. Тепер постачається з довічною гарантією.

Фільтр