Кошик

Обідні столи Інтер'єр Кухня


21 продукт
Дизайн обіднього столу Super-Elliptical B619 був розроблений у 1968 році. І навіть в наш час цей стіл користується великою популярністю. Основа з алюмінію та хрому міцно тримає стільницю з високоякісного ламінату. Super-Elliptical B619 можна розширити з компактного столу на шість місць до великого ..
176440 ₴
Купити
Круглий стіл Aalto являється прикладом поєднання класичного матеріалу та сучасної форми. Міцну стільницю з ламінату високого тиску міцно тримають вигнуті ніжки з березової деревини. Наділений природнім зовнішнім виглядом, стіл буде гармонійно виглядати як центральна фігура як кухні, так і у вітальні..
91784 ₴
Купити
Дизайн столу EM був розробений на початку 1950-х років і навіть у наш час користується популярністю. Стільниця з натурального олійного дерева гармонійно поєднується з формованою сталевою основою, створюючи естетично привабливий обідній стіл. Оберіть потрібний колір та розмістіть стіл у зручному місц..
112464 ₴
Купити
Стіл Linear характеризується сучасним і в той же час класичним виразом, натхненним "зустріччю" ліній та форм. Дизайнер хотів поєднати тепло натуральної деревини з простою, заниженою формою, щоб створити гарнітур з прямими лініями і пом’якшеними витонченими деталями, такими як закруглені ніжки, які й..
83380 ₴
Лаундж стіл Androgyne був розроблений норвезьким дизайнером Даніелем Сіггерудом як сучасний і універсальний стіл. Androgyne виготовлений з натурального дуба, стільниця створена з каменю Kunis Breccia. Завдяки своїм формам та функціональності, стіл стане ідеальним для повсякденного користування. Стіл..
51480 ₴
Купити
Спроектований дизайнерським дуетом Halskov & Dalsgaard, обідній стіл Affinity вирізняється своїм елегантним і легким дизайном. Сучасний обідній стіл створює затишну атмосферу єдності, оскільки за ним можливо без зусиль розмістити великі групи людей. Гладка стільниця з лінолеуму гармонійно поєднуєтьс..
129316 ₴
Купити
Простий та мінімалістичний обідній стіл Atmosfera допоможе створити атмосферу затишку як вдома, так і на вулиці. Стільниця виготовлена з ритмічних, повторюваних планок масиву тикового дерева, огороджені рамкою з таких самих ламелей, що створює мінімалістичне відчуття. Ніжки столу сформовані з двох в..
153956 ₴
Купити
Обідній стіл CH338 поєднує в собі стиль із функціональністю, забезпечуючи універсальність. Стіл CH338, розроблений Гансом Вегнером у 1962 році, поєднує в собі вигнутий корпус із міцними, простими лініями. Розсувний стіл з масиву дерева плавно об’єднується з гладкими лінійними балками через органічні..
185064 ₴
Купити
горіх
дуб
Обідній стіл Drop Leaf HM6 - це універсальний предмет, який можна адаптувати до будь-якого навколишнього середовища. Дизайнерський дует Hvidt & Mølgaard розробив Drop Leaf у 1956 році. Цей красивий стіл був побудований з відкидною секцією з кожної сторони, яка відкидається від фіксованого центру. D..
293788 ₴
Купити
Обідній стіл In Between SK5 - це поєднання класичної форми та сучасних деталей. Натхненний скандинавською спадщиною дизайну та меблевої майстерності, In Between є результатом любові дизайнера Самі Калліо до традиційних технік обробки дерева та його погляду на деталі. In Between SK5 стане ідеальним д..
77924 ₴
Купити
Обідній стіл Mineral Dining ідеально підійде для розміщення як у великому просторі, так і для маленьких кухонь. Виготовлена з мармуру Bianco Curia, стільниця має яскравий елемент у вигляді ламаних країв, зроблених вручну, саме ця деталь робить кожен стіл унікальним. Завдяки своєму класичному дизайну..
71544 ₴
Купити
Колекція Rey розроблена швейцарським дизайнером Бруно Реєм у 1971 році. Завдяки унікальному безгвинтовому з’єднанню «дерево-метал» Dietiker, культовий стіл має простий силует із кутовими ніжками, які врівноважують виразно закруглені краї. Його простота, міцна конструкція та функціональний дизайн р..
96844 ₴
Купити
сірий
сірий
Slice - це класичний обідній стіл, наділений яскравим зовнішнім виглядом. Поєднання дубу та лінолеуму робить стіл естетично привабливим та практичним у використанні. Завдяки своєму універсальному дизайну Slice ідеально підходить для використання в якості обіднього столу на кухні або у вітальні, або ..
86064 ₴
Купити
Колекція Tropique складається з двох обідніх стільців та обіднього столу. Каркас кожного елемента виготовлений із стрижнів з нержавіючої сталі, що включає характерний вигин біля ніг – ознака стилю Matégot і особливість, яка об’єднує колекцію в одне ціле...
65956 ₴
Купити
Обідній стіл Analog наділений красивим виглядом, який є єдністю трьох класичних форм: квадрата, кола та овалу. Стіл поєднує функціональні якості кутового столу з соціальними якостями круглого. Analog стане ідеальним місцем для спільного проведення часу з родиною та друзями. Ніжки столу мають спеціал..
100012 ₴
Купити
Прямокутний обідній стіл Florence від Кнута Бендіка Гумлевіка та Жозефіни Гедеманн для New Works відрізняється своєю простотою та лаконічністю. Florence поєднує в собі тверду деревину з жорсткою чорною залізною рамою, які в результаті утворюють красивий та зручний стіл. Стіл стане гармонійним доповн..
149556 ₴
Купити
Стіл Form виготовлений із міцних матеріалів, що робить його ідеальним як для дому, так і для громадських місць. Form має стільницю, покриту лінолеумом, і краї, перекладини та ніжки виготовлені з масиву американського дуба, сертифікованого FSC. Для створення вигнутих країв столу були наклеєні профілі..
95832 ₴
Купити
In Between - це елегантне доповнення колекції дерев'яних меблів, розробленої Самі Калліо. Круглий стіл In Between SK12 має плавні круглі форми доповнені міцною металевою основою. Завдяки любові дизайнера до скандинавського стилю обробки деревини, стіл In Between виготовлений із міцного дуба з додава..
80872 ₴
Купити
Натхненний скандинавською спадщиною дизайну та меблевої майстерності, стіл In Between SK3 є результатом багаторічної роботи Sami Kallio. Все почалося з одного стільця, що згодом призвело до створення ряду меблів, включаючи столи та барні стільці. Стіл наділений мінімалістичним дизайном, який підкрес..
43120 ₴
Купити
In Between - це елегантне доповнення колекції дерев'яних меблів, розробленої Самі Калліо. Круглий стіл In Between SK4 має плавні круглі форми доповнені елегентними дерев'яними ніжками. Завдяки любові дизайнера до скандинавського стилю обробки деревини, стіл In Between виготовлений із міцного дуба з ..
68904 ₴
Купити
чорний
горіх/зелений
зелений
Натхненні лаконічною естетикою класичних меблів, французькі дизайнери Ронан та Ерван Буруллек розробили стіл Passerelle – оновлену інтерпретацію, яка поділяє ту ж простоту та якість у більш сучасному контексті. Добре збалансована плоска конструкція стільниці має масивні дерев’яні краї та поверхню зі..
129932 ₴
Купити
Показано 1~21 продукта із 21