Фільтри
Кошик

MrMARIA

Mr Maria створює привабливі вироби для дітей різного віку. Формувати хмари в чисті, чисті та теплі творіння є нашою головною метою як дизайнерів.
5 продуктів
Настільний світильник Miffy XL light - це збільшена версія класичної лампи Miffy. Виготовлений з м'якого силікону, світильник має унікальний зовнішній вигляд, який робить його особливим. Вдень Miffy виглядає як іграшка, а вночі світильник стає наймилішим нічником. Miffy XL light має 6 рівнів освітл..
9460 ₴
Купити
Білий ведмідь Nanuk стане справжньою знахідкою для маленьких любителів тварин. Завдяки м’якій заокругленій формі, Nanuk рівномірно розсіює світло у просторі. Світильник буде гармонійно виглядати як на столі або табуреті, так і на підлозі. Виготовлений з м'якого силікону, Nanuk має 6 рівнів яскраво..
6116 ₴
Купити
Настільна лампа Smiley прикрасить Ваш простір своїм яскравим зовнішнім виглядом. Smiley додасть сонячного світла як дитячій кімнаті, так і передпокою або вітальні. Світильник поставляється з пультом, завдяки якому можна керувати освітленням, Smiley має 6 режимів яскравості...
6160 ₴
Купити
білий
жовтий
білий
білий
білий
Слон — це тварина, яка має велику силу та м’яку натуру. Саме такою є настільна лампа Anana. Виготовлена з м'якого силікону, Anana має 6 рівнів яскравості, включаючи опцію нічного режиму. Завдяки своєму цікавому зовнішньому вигляду, настільна лампа Anana сподобається як дітям так і дорослим. До компл..
6508 ₴ 7568 ₴
Купити
Snuffy First light - це настільний світильник у формі песика. Лампа буде гармонійно виглядати як на столі у передпокої, так і на підлозі біля дитячого ліжка. Виготовлений з м'якого силікону, Snuffy First light має 6 рівнів яскравості, включаючи опцію нічного режиму. До комплекту поставки входить ка..
3065 ₴ 3564 ₴
Купити
Показано 1~5 продукта із 5

Mr Maria створює привабливі вироби для дітей різного віку. Формувати хмари в чисті, чисті та теплі творіння є нашою головною метою як дизайнерів.

Фільтр