Фільтри
Кошик

MrMARIA

Mr Maria створює привабливі вироби для дітей різного віку. Формувати хмари в чисті, чисті та теплі творіння є нашою головною метою як дизайнерів.
10 продуктів
Настільна лампа Boris First light допоможе створити атмосфера тепла та затишку у будь-якій кімнаті. Виготовлена з м'якого силікону, лампа являється не лише предметом освітлення, а ще й цікавим елементом декору. Boris First light можна використовувати як світильник, або як нічник. Світильник має 6 ..
2892 ₴ 3402 ₴
Купити
Настільна лампа Boris Star light допоможе створити атмосфера тепла та затишку у будь-якій кімнаті. Виготовлена з м'якого силікону, лампа являється не лише предметом освітлення, а ще й цікавим елементом декору. Boris Star light можна використовувати як світильник, або як нічник. Світильник має 6 рі..
5605 ₴ 6594 ₴
Купити
Лева дуже часто називають царем звірів. Як він захищає тварин від небезпек, так і настільна лампа Lion First light захищає своїх маленьких друзів від темряви. Виготовлений з м'якого силікону, світильник наповнює простір ніжним сонячним світлом. Його "дика" лев'яча грива обрамляє миле обличчя. Lion ..
2892 ₴ 3402 ₴
Купити
Настільний світильник Miffy XL light - це збільшена версія класичної лампи Miffy. Виготовлений з м'якого силікону, світильник має унікальний зовнішній вигляд, який робить його особливим. Вдень Miffy виглядає як іграшка, а вночі світильник стає наймилішим нічником. Miffy XL light має 6 рівнів освітл..
7676 ₴ 9030 ₴
Купити
Білий ведмідь Nanuk стане справжньою знахідкою для маленьких любителів тварин. Завдяки м’якій заокругленій формі, Nanuk рівномірно розсіює світло у просторі. Світильник буде гармонійно виглядати як на столі або табуреті, так і на підлозі. Виготовлений з м'якого силікону, Nanuk має 6 рівнів яскраво..
4962 ₴ 5838 ₴
Купити
Snuffy First light - це настільний світильник у формі песика. Лампа буде гармонійно виглядати як на столі у передпокої, так і на підлозі біля дитячого ліжка. Виготовлений з м'якого силікону, Snuffy First light має 6 рівнів яскравості, включаючи опцію нічного режиму. До комплекту поставки входить ка..
2892 ₴ 3402 ₴
Купити
Настільна лампа Smiley прикрасить Ваш простір своїм яскравим зовнішнім виглядом. Smiley додасть сонячного світла як дитячій кімнаті, так і передпокою або вітальні. Світильник поставляється з пультом, завдяки якому можна керувати освітленням, Smiley має 6 режимів яскравості...
4998 ₴ 5880 ₴
Купити
Слон — це тварина, яка має велику силу та м’яку натуру. Саме такою є настільна лампа Anana. Виготовлена з м'якого силікону, Anana має 6 рівнів яскравості, включаючи опцію нічного режиму. Завдяки своєму цікавому зовнішньому вигляду, настільна лампа Anana сподобається як дітям так і дорослим. До компл..
6140 ₴ 7224 ₴
Купити
Настільний світильник Miffy First light допоможе створити атмосферу затишку як у дитячій кімнаті, так і в усьому домі. Виготовлений з м'якого силікону, світильник має унікальний зовнішній вигляд, який робить його особливим. Вдень Miffy виглядає як іграшка, а вночі світильник стає наймилішим нічнико..
2892 ₴ 3402 ₴
Купити
Настільний світильник Miffy Star light допоможе створити атмосферу затишку як у дитячій кімнаті, так і в усьому домі. Виготовлений з м'якого силікону, світильник має унікальний зовнішній вигляд, який робить його особливим. Вдень Miffy виглядає як іграшка, а вночі світильник стає наймилішим нічником..
5605 ₴ 6594 ₴
Купити
Показано 1~10 продукта із 10

Mr Maria створює привабливі вироби для дітей різного віку. Формувати хмари в чисті, чисті та теплі творіння є нашою головною метою як дизайнерів.

Фільтр