Фільтри
Кошик

LUMINA

Історія, яка починалася з ідеї: «Багато світла, мало лампи». Lumina, виробник освітлювальних приладів, основними перевагами якого є конструктивні можливості та контроль якості за допомогою простих і технологічних ламп, виріс із бачення Томмазо Чиміні.
6 продуктів
чорний
червоний матовий
жовтий матовий
бронзовий
Настільна лампа Daphine Cloe являється частиною колекції освітлення Daphine. Лампа була вперше випущена у 1975 році. Класичні версії світильників Daphine з роз’ємами були оновлені за допомогою світлодіодної технології та додаткових деталей. Daphine Cloe являє собою плоску основу, на якій тримається ..
10878 ₴ 12802 ₴
Купити
Настільна лампа Daphine являється частиною колекції освітлення Daphine. Лампа була вперше випущена у 1975 році. Класичні версії світильників Daphine з роз’ємами були оновлені за допомогою світлодіодної технології та додаткових деталей. Daphine являє собою плоску основу, на якій тримається подвійна н..
14874 ₴ 17538 ₴
Купити
білий матовий
чорний
Настінний світильник Daphine Parete був вперше випущений у 1975 році і з того часу являється "візитівкою" Lumina. Daphine — це гармонійне поєднання функції та форми: шарнірна рукоятка з поворотним плафоном, встановлена на форменій основі. Виготовлений з високоякісної сталі, світильник збереже свій п..
9435 ₴ 11100 ₴
Купити
чорний
срібний
Універсальний світильник Matrix Mono являється частиною колекції освітлення Matrix. Лінійка пропонує безліч світильників різних конфігурацій, відповідно до Ваших потреб. Виготовлений з нержавіючої сталі, Matrix Mono має досить легку конструкцію - кругла основа, тонка ніжка та відкритий плафон. Саме..
4958 ₴ 5846 ₴
Купити
Універсальний світильник Matrix Otto P являється частиною колекції освітлення Matrix. Лінійка пропонує безліч світильників різних конфігурацій, відповідно до Ваших потреб. Виготовлений з нержавіючої сталі, Matrix Otto P має досить легку конструкцію - кругла основа, тонкі ніжки та відкритий плафон. С..
20350 ₴ 23976 ₴
Купити
Торшер Daphine Terra був вперше випущений у 1975 році і з того часу являється "візитівкою" Lumina. Daphine — це гармонійне поєднання функції та форми: шарнірна рукоятка з поворотним плафоном, встановлена на форменій основі. Виготовлений з високоякісної сталі, торшер збереже свій привабливий зовнішні..
17649 ₴ 20794 ₴
Купити
Показано 1~6 продукта із 6

Історія, яка починалася з ідеї: «Багато світла, мало лампи».

Lumina, виробник освітлювальних приладів, основними перевагами якого є конструктивні можливості та контроль якості за допомогою простих і технологічних ламп, виріс із бачення Томмазо Чиміні.

Фільтр