Фільтри
Кошик
На даний час сайт знаходиться в розробці, просимо вибачити за тимчасові незручності.

LUMINA

Історія, яка починалася з ідеї: «Багато світла, мало лампи». Lumina, виробник освітлювальних приладів, основними перевагами якого є конструктивні можливості та контроль якості за допомогою простих і технологічних ламп, виріс із бачення Томмазо Чиміні.
6 продуктів
Настільна лампа Daphine Cloe, чорна
Настільна лампа Daphine Cloe, червона матова
Настільна лампа Daphine Cloe, жовта матова
Настільна лампа Daphine Cloe, бронзова
Настільна лампа Daphine Cloe являється частиною колекції освітлення Daphine. Лампа була вперше випущена у 1975 році. Класичні версії світильників Daphine з роз’ємами були оновлені за допомогою світлодіодної технології та додаткових деталей. Daphine Cloe являє собою плоску основу, на якій тримається ..
11072 ₴
Купити
Настільна лампа Daphine являється частиною колекції освітлення Daphine. Лампа була вперше випущена у 1975 році. Класичні версії світильників Daphine з роз’ємами були оновлені за допомогою світлодіодної технології та додаткових деталей. Daphine являє собою плоску основу, на якій тримається подвійна н..
15168 ₴
Купити
Настінний світильник Daphine Parete, 35, білий матовий
Настінний світильник Daphine Parete, 35, чорний
Настінний світильник Daphine Parete був вперше випущений у 1975 році і з того часу являється "візитівкою" Lumina. Daphine — це гармонійне поєднання функції та форми: шарнірна рукоятка з поворотним плафоном, встановлена на форменій основі. Виготовлений з високоякісної сталі, світильник збереже свій п..
9600 ₴
Купити
Світильник універсальний Matrix Mono, чорний
Світильник універсальний Matrix Mono, срібний
Універсальний світильник Matrix Mono являється частиною колекції освітлення Matrix. Лінійка пропонує безліч світильників різних конфігурацій, відповідно до Ваших потреб. Виготовлений з нержавіючої сталі, Matrix Mono має досить легку конструкцію - кругла основа, тонка ніжка та відкритий плафон. Саме..
5056 ₴
Купити
Універсальний світильник Matrix Otto P являється частиною колекції освітлення Matrix. Лінійка пропонує безліч світильників різних конфігурацій, відповідно до Ваших потреб. Виготовлений з нержавіючої сталі, Matrix Otto P має досить легку конструкцію - кругла основа, тонкі ніжки та відкритий плафон. С..
20736 ₴
Купити
Торшер Daphine Terra був вперше випущений у 1975 році і з того часу являється "візитівкою" Lumina. Daphine — це гармонійне поєднання функції та форми: шарнірна рукоятка з поворотним плафоном, встановлена на форменій основі. Виготовлений з високоякісної сталі, торшер збереже свій привабливий зовнішні..
17984 ₴
Купити
Показано 1~6 продукта із 6

Історія, яка починалася з ідеї: «Багато світла, мало лампи».

Lumina, виробник освітлювальних приладів, основними перевагами якого є конструктивні можливості та контроль якості за допомогою простих і технологічних ламп, виріс із бачення Томмазо Чиміні.

Фільтр