Фільтри
Кошик
На даний час сайт знаходиться в розробці, просимо вибачити за тимчасові незручності.

DCW editions

DCW Editions є виробником об’єктів: об’єктів, коріння яких є в минулому, використання яких - у теперішньому часі, а бачення майбутнього - усі вони мають три спільні риси: вони добре продумані, добре розроблені та добре зроблені. Різні колекції - Lampe Gras, Mantis, In The Tube, ISP Lamp, Here Comes the Sun, Les Acrobates de Gras, MbE Mirrors ... - знаходяться в постійному діалозі між собою, що свідчить про прихильність DCW Editions виробляти позачасові предмети, які ніколи не піддаються моді.
28 продуктів
Настільна лампа Biny являється частиною колекції освітлення Biny. Світильник був створений у 1957, і до нашого часу зберіг свій автентичний зовнішній вигляд. Biny був розроблений спеціально для людей, які постійно читають, тому "плавники", які має світильник, спрямовують інтенсивне світло на усю пло..
8467 ₴ 9408 ₴
Купити
Настільна лампа BS3 являється частиною колекції освітлення Mantis розробленою Bernard Schottlander в Англії в 1951 році. Лампа BS3 - це поєднання гнучкості та рівноваги, вона створює відчуття руху. Настільна лампа складається з тонкої металевої противажної ніжки, яка обертається на 360 градусів і мо..
13622 ₴ 15136 ₴
Купити
Настільна лампа ISP являється частиною колекції освітлення ISP. Латунний корпус, виготовлений у формі тубуса, гармонійно доповнює міцну мармурову основу створюючи вишуканий вигляд лампи. ISP стане справжньою знахідкою для поціновувачів краси та функціоналізму...
38419 ₴ 42688 ₴
Купити
Настінний світильник Biny spot, чорна матова база/срібний
Настінний світильник Biny spot, нікелева база/золотий
Настінний світильник Biny spot, чорна матова база/золотий
Настінний світильник Biny spot являється частиною колекції освітлення Biny. Світильник Biny характеризується сучасним дизайном та високим функціоналізмом. Ця мінімалістична модель оснащена настінним кріпленням без дротів для зручного розміщення у просторі. Biny випускається у трьох кольорах - срібн..
5760 ₴ 6400 ₴
Купити
Настінний світильник BS2 являється частиною колекції освітлення Mantis. Виготовлений з високоякісної сталі та алюмінію, світильник був створений руками талановитого зварювальника Bernard Schottlander. Мінімалістичний зовнішній вигляд BS2 гармонійно доповнить як сучасний інтер'єр, так і більш класичн..
22694 ₴ 25216 ₴
Купити
Настінний світильник BS5 SW являється частиною колекції освітлення Mantis. Плавно заокруглений плафон доповнює круглу основу створюючи витончений силует світильника, а довга ніжка дозволяє розширити кут освітлення. BS5 Mini ідеально підійде як для розміщення біля ліжка, так і для підвішування над ро..
9677 ₴ 10752 ₴
Купити
Настінний світильник ISP left являється частиною колекції освітлення ISP. Латунний корпус, виготовлений у формі тубуса, гармонійно доповнює світлодіодну основу, створюючи вишуканий вигляд лампи ISP. Світильник можна підвішувати як горизонтально, так і вертикально. ISP стане справжньою знахідкою для..
32054 ₴ 35616 ₴
Купити
Настінний світильник Map 1 являється частиною колекції освітлення Atmospherics. Вишуканий світильник Map 1 стане найяскравішим елементом Вашого інтер'єру. Насичений золотий колір доповнює геометричні форми створюючи унікальний вираз Map 1. Розмістіть світильник у коридорі або у вітальні біля дивану ..
15494 ₴ 17216 ₴
Купити
Портативна настільна лампа Boucle являється частиною колекції освітлення Eric De Dormael. Унікальний зовнішній вигляд світильника додасть Вашому простору нотку елегантності. Виготовлена зі сталі та латуні, лампа являється справжнім витвором мистецтва. Вишукана Boucle стане гармонійним доповненням жу..
8784 ₴ 9760 ₴
Купити
Портативна настільна лампа Knokke являється частиною колекції освітлення Eric De Dormael. Естетично привабливий світильник допоможе створити атмосферу тепла та затишку у будь-якій кімнаті. Виготовлена зі сталі та латуні, Knokke легко переміщувати у просторі завдяки її компактним розмірам...
8467 ₴ 9408 ₴
Купити
Підвісний світильник BS4 L являється частиною колекції освітлення Mantis розробленою Bernard Schottlander в Англії в 1951 році. Лампа BS4 L - це поєднання гнучкості та рівноваги, вона створює відчуття руху. Підвісний світильник складається з тонкої металевої основи, яка обертається на 360 градусів ..
13018 ₴ 14464 ₴
Купити
Світильник підвісний In the sun, 270, золотий
Світильник підвісний In the sun, 270, срібний/золотий
Підвісний світильник In the sun, 270 являється частиною колекції освітлення In the sun. Створений дуетом дизайнерів Dominique Perrault & Gaelle Lauriot-Prevost, світильник вже багато років користується неймовірною популярністю серед поціновувачів естетики та функціоналізму. In the sun 270 являється ..
12125 ₴ 13472 ₴
Купити
Світильник універсальний In the sun, 270, золотий
Світильник універсальний In the sun, 190, золотий
Універсальний світильник In the sun 270 являється частиною колекції освітлення In The Sun. Створений дуетом дизайнерів Dominique Perrault & Gaelle Lauriot-Prevost, світильник вже багато років користується неймовірною популярністю серед поціновувачів естетики та функціоналізму. In the sun 270 являєть..
9994 ₴ 11104 ₴
Купити
Настільна лампа Frechin являється частиною колекції освітлення La Lampe Frechin. Витончений світильник поєднує в собі сучасну естетику та вічниий дизайн створюючи унікальний образ. Джерело світла має форму боросилікатної трубки, що "несе" світлодіодний промінь, який утримується над елегантною мармур..
19958 ₴ 22176 ₴
Купити
Настінний світильник BS2 Mini являється частиною колекції освітлення Mantis. BS2 Mini - це зменшена версія класичного світильника BS2. Виготовлений з високоякісної сталі та алюмінію, світильник був створений руками талановитого зварювальника Bernard Schottlander. Мінімалістичний зовнішній вигляд BS2..
12701 ₴ 14112 ₴
Купити
Настінний світильник BS5 Mini являється частиною колекції освітлення Mantis. BS5 Mini - це зменшена версія класичного світильника BS5. Плавно заокруглений плафон доповнює круглу основу створюючи витончений силует світильника. BS5 Mini ідеально підійде як для освітлення простору біля ліжка, так і для..
9389 ₴ 10432 ₴
Купити
Настінний світильник ORG W 1050 являється частиною колекції освітлення Org. ORG W 1050 - це універсальний світильник, який складається з опалових скляних трубок з алюмінієвими деталями золотого кольору. Світильник має витончений та елегантний вигляд, який прикрасить будь-який простір. ORG випускают..
16330 ₴ 18144 ₴
Купити
Настінний світильник № 204 Double являється частиною колекції освітлення Lampe Gras. Bernard-Albin Gras розробив свою колекцію світильників у 1921 році, і незабаром світильники стали популярними не лише у професійному, а й у побутовому використанні. Виготовлений з високоякісної сталі, № 204 Double м..
13622 ₴ 15136 ₴
Купити
Настінний світильник №210 являється частиною колекції освітлення Lampe Gras. Bernard-Albin Gras розробив свою колекцію світильників у 1921 році, і незабаром світильники стали популярними не лише у професійному, а й у побутовому використанні. Виготовлений з високоякісної сталі, №210 має регульований ..
11808 ₴ 13120 ₴
Купити
Настінний світильник №214 являється частиною колекції освітлення Lampe Gras. Bernard-Albin Gras розробив свою колекцію світильників у 1921 році, і незабаром світильники стали популярними не лише у професійному, а й у побутовому використанні. Виготовлений з високоякісної сталі, №214 має регульований ..
12730 ₴ 14144 ₴
Купити
Настінний світильник №217 являється частиною колекції освітлення Lampe Gras. Bernard-Albin Gras розробив свою колекцію світильників у 1921 році, і незабаром світильники стали популярними не лише у професійному, а й у побутовому використанні. Виготовлений з високоякісної сталі, №217 має регульований,..
12413 ₴ 13792 ₴
Купити
Настінний світильник №222 являється частиною колекції освітлення Lampe Gras. Bernard-Albin Gras розробив свою колекцію світильників у 1921 році, і незабаром світильники стали популярними не лише у професійному, а й у побутовому використанні. Виготовлений з високоякісної сталі, №222 має регульований ..
9994 ₴ 11104 ₴
Купити
Настінний світильник №303 являється частиною колекції освітлення Lampe Gras. Світильник №303 оснащений регульованим кронштейном і закругленим абажуром. Bernard-Albin Gras розробив цю серію світильників у 1921 році спеціально для використання в офісі та у промислових цілях. Автентичний вигляд світил..
9389 ₴ 10432 ₴
Купити
Настінний світильник №304, 40, чорний
Настінний світильник №304, 60, чорний
Настінний світильник №304 являється частиною колекції освітлення Lampe Gras. Bernard-Albin Gras розробив свою колекцію світильників у 1921 році, і незабаром світильники стали популярними не лише у професійному, а й у побутовому використанні. Виготовлений з високоякісної сталі, №304 має регульований ..
9389 ₴ 10432 ₴
Купити
Показано 1~24 продукта із 28

DCW Editions є виробником об’єктів: об’єктів, коріння яких є в минулому, використання яких - у теперішньому часі, а бачення майбутнього - усі вони мають три спільні риси: вони добре продумані, добре розроблені та добре зроблені.

Виробництво DCW є втіленням об’єкта як супутника хорошого життя, об’єкта, призначеного для того, щоб прослужити і діяти як естафета між поколіннями. Але ностальгія за минулим - це не те, що рухає виданнями DCW. Важливо лише створити справжній, чесний об’єкт, який витримає випробування часом. Різні колекції - Lampe Gras, Mantis, In The Tube, ISP Lamp, Here Comes the Sun, Les Acrobates de Gras, MbE Mirrors ... - знаходяться в постійному діалозі між собою, що свідчить про прихильність DCW Editions виробляти позачасові предмети, які ніколи не піддаються моді.

Фільтр