Фільтри
Кошик

SAMMODE


5 продуктів
Настінний світильник G25 стане ідеальним предметом для розміщення у кухні, вітальні або навіть спальні. Виготовлений з латуні, металу та лакованого алюмінію, світильник має витончений та красивий зовнішній вигляд. Завдяки металевому дефлектору G25 забезпечує якість розсіяного освітлення, яке створює..
42458 ₴ 49950 ₴
Купити
Настінний світильник Monceau Mini був створений дуетом Normal Studio. Світильник наділяє простір власним, особливим шармом. Monceau буде гармонійно виглядати на стіні або на стелі, просто розмістіть його у вітальні, спальні або передпокої та насолоджуйтесь його красою та функціоналізмом. Усі світиль..
23588 ₴ 27750 ₴
Купити
Belleville mini являється зменшеною версією класичного світильника Belleville. Універсальний світильник Belleville mini нагадує сучасний стиль робочого передмістя який зараз є храмом паризького вуличного мистецтва. Belleville mini внесе ідеальний відтінок сучасного стилю в будь-який інтер'єр. Усі св..
17927 ₴ 21090 ₴
Купити
Універсальний світильник Rivoli був розроблений спеціально для Musée des Arts Décoratifs у Парижі, де тепер він освітлює галереї. Світильник має широкий спектр різноманітних застосувань - він ідеально підходить для внутрішнього та зовнішнього використання. Rivoli можна розмістити як на стіні, так і ..
26733 ₴ 31450 ₴
Купити
Торшер G1 був розроблений П'єром Гуарішем у 1951 році і навіть у наш час він користується широкою популярністю. Це стиль, який став символом світильників, створених дизайнером, має тиснений металевий абажур і два джерела світла для прямого і непрямого освітлення. Його ефектний абажур освітлюється дв..
81770 ₴ 96200 ₴
Купити
Показано 1~5 продукта із 5
Фільтр