Фільтри
Кошик

NUURA

Названа на честь датського слова, що означає світло і честь, компанія Nuura розробила колекцію освітлення, яка відображає радість і багатство скандинавської природи.Поєднуючи делікатний дизайн з найсучаснішими технологіями, освітлення Nuura створено для того, щоб збагатити кімнату та позитивно вплинути на наше самопочуття. Розробляючи кожну колекцію навколо люстри як центральну, цей датський бренд пропонує естетичну та ексклюзивну колекцію дизайнів.
4 продукта
Rizzatto - це колекція вишуканих підвісних світильників, які прикрасять Ваш простір свої красивим зовнішнім виглядом. Ця колекція навіть була номінантом на виставці Danish Design Award у 2021. Світильник Rizzatto 32 випромінює м'яке та рівномірне освітлення, яке робить його ідеальним варіантом для р..
15688 ₴ 18463 ₴
Купити
Rizzatto - це колекція вишуканих підвісних світильників, які прикрасять Ваш простір свої красивим зовнішнім виглядом. Ця колекція навіть була номінантом на виставці Danish Design Award у 2021. Світильник Rizzatto 42 випромінює м'яке та рівномірне освітлення, яке робить його ідеальним варіантом для р..
20942 ₴ 24642 ₴
Купити
Rizzatto - це колекція вишуканих підвісних світильників, які прикрасять Ваш простір свої красивим зовнішнім виглядом. Ця колекція навіть була номінантом на виставці Danish Design Award у 2021. Світильник Rizzatto 43 випромінює м'яке та рівномірне освітлення, яке робить його ідеальним варіантом для р..
33374 ₴ 39294 ₴
Купити
Liila - це одиночний універсальний світильник, який буде красиво виглядати як на стіні, так і на стелі. Його мінімалістична конструкція складається з круглої металевої основи та скляної видутої кулі. Liila стане красивим доповненням як невелікої кімнати, так і вузького коридору або ванної кімнати...
8769 ₴ 10323 ₴
Купити
Показано 1~4 продукта із 4


Фільтр