Фільтри
Кошик

NORR11

Захищаючи чудову майстерність та якість, NORR11 співпрацює з інноваційними молодими дизайнерами, щоб переосмислити та переосмислити скандинавський дизайн. Поєднуючи елементи дизайну з минулого та сьогодення, NORR11 створює позачасові скандинавські проекти, які черпають натхнення з культур усього світу. Їхня колекція сучасних меблів та дизайнерського освітлення, що перебуває під сильним впливом світу природи, має характерні органічні форми.
5 продуктів
sheepskin
сірий sheepskin
Крісло Elephant було розроблено як сучасне крісло для відпочинку та стало втіленням натхнення дизайнера м'якими кріслами 1950-х років і японського дизайну меблів. Elephant являється легким та елегантним кріслом, зі спинкою у формі вуха слона, яка м'яко вигинається навколо тіла, забезпечуючи підвищ..
85618 ₴ 100751 ₴
Купити
Диван Studio 4 - це данина вічній епосі 70-х і виразній естетиці того часу. Завдяки універсальній, але простій системі модулів, Ви можете створити свій власний вигляд дивану. Studio вирізняється сміливими характеристиками рифленої оббивки, яка робить диван надзвичайно вишуканим. Подушка підлокітника..
228327 ₴ 268620 ₴
Купити
білий
чорний
Кавовий стіл Gear натхненний архітектурою бруталізму середини 20-го століття. Скульптурні кавові та бічні столики спроектовані як блокоподібні конструкції, що відображають архітектурні будівельні компоненти з бетону. Столи Gear мають круглу стільницю, яка спирається на три циліндричні ніжки. Gear ві..
19018 ₴ 22385 ₴
Купити
Скульптурний і збалансований стілець Le Roi — це затишне крісло для відпочинку, виготовлене з масиву дуба з інкрустацією французького ротанга. Масивний дубовий каркас має плавні лінії, а тактильний французький ротанг підкреслює природну елегантність крісла. Доступне у світлому та темному кольорах...
44363 ₴ 52207 ₴
Зі своєю скульптурною та органічною формою, крісло Little Big стане найзурчнішим кріслом для відпочинку. М’яка низька спинка обгортає Вас, а прихована поворотна основа підкреслює відчуття, ніби в коконі. Little Big стане вишуканим доповненням будь-якого інтер’єру. Зроблено в Італії..
72964 ₴ 85840 ₴
Купити
Показано 1~5 продукта із 5

Захищаючи чудову майстерність та якість, NORR11 співпрацює з інноваційними молодими дизайнерами, щоб переосмислити та переосмислити скандинавський дизайн.

Поєднуючи елементи дизайну з минулого та сьогодення, NORR11 створює позачасові скандинавські проекти, які черпають натхнення з культур усього світу. Їхня колекція сучасних меблів та дизайнерського освітлення, що перебуває під сильним впливом світу природи, має характерні органічні форми.

Фільтр