Фільтри
Кошик

FLOS

Вишуканий, але освіжаюче простий і веселий, витончений дизайн Flos є втіленням італійського сучасного дизайну. Легенда в світі дизайну, Flos залишає свій слід у галузі протягом десятиліть, і навіть його перші проекти популярні сьогодні.
17 продуктів
червоний/жовтий/блакитний
білий
чорний
Настінний світильник 265 представлений у «chromatica» — версії, що містить кольори оригінального ескізу Ріццатто. Інноваційний дизайн настінного світильника дає змогу користувачеві регулювати лампу в бажаному положенні за допомогою жовтої конічної противаги, яка ідеально врівноважує дифузор для зруч..
41492 ₴
Купити
чорний
червоний
Функціоналістична лампа з роздягненою спинкою. Ручка, схожа на дугу, ковзає вгору та вниз по сталевому тросу, дозволяючи вам контролювати напрямок світла. Це робить Parentesi ідеальним компаньйоном для роботи, навчання або підсвічування улюблених місць вашого дому...
15664 ₴
Купити
Настінний світильник IC C/W2 від Michael Anastassiades є частиною колекції IC. Конструкція має форму сфери ідеально збалансованої на краю стрижня. Саме ідея балансу простежується в усій колекції освітлення. Дизайнер черпав натхнення з виступу жонглера, який обертав набір сфер, переміщаючи їх на рук..
22352 ₴
Купити
Вперше випущений у 1962 році, торшер Arco Led став безсумнівною іконою дизайну. Arco Led являється володарем нагороди Product Lifetime Achievement Award на ADI Compasso d’Oro Design Awards 2020. Найякісніші матеріали в поєднанні з функціональним і витонченим дизайном разом утворюють витончений торше..
95568 ₴
Настільна лампа Mini Glo-Ball забезпечує красиве, розсіяне освітлення. Виготовлена з опалового скла, лампа має просту конструкцію - круглий плафон та дріт, який приєднує її до мережі. Mini Glo-Ball стане корисним доповненням будь-якої кімнати - від спальні до коридору...
7568 ₴
Купити
Натхненна популярним мультфільмом Чарльза Шульца та розроблена в 1967 році Ахілле та П’єром Джакомо Кастільоні, настільна лампа Snoopy є миттєво впізнаваною, знаковою. Snoopy має досить просту конструкцію - металевий плафон розміщений на розкішній основі з італійського каррарського мармуру. Наділени..
39688 ₴
Купити
Настільна лампа Taccia, розроблена Ахілле Кастільоні, є зменшеною версією ікони італійського дизайну створеної братами Кастільоні в 1958 році. Taccia має сучасний зовнішній вигляд з елементами класичних світильників, саме це робить його ідеальним доповненням до будь-якого простору, як житлового, так..
39688 ₴
Купити
Створений лише з двох елементів, настінний світильник Wirering розроблений Formafantasma, стане красивим доповненням простору. Конструкція поєднує в собі виготовлений на замовлення електричний кабель, схожий на ремені, з алюмінієвим кільцем із вбудованою світлодіодною стрічкою, що дозволяє отримат..
30668 ₴
Купити
Спроектований Ронаном і Ерваном Бурулеком для Flos, підвісний світильник Aim доступний з однією, трьома або п’ятьма плафонами, що є справжнім визначенням універсального освітлення. Підвісний світильник Aim можна повісити в ряді різних конфігурацій, щоб створити унікальний елемент. Сучасний індустріа..
26708 ₴
Купити
Переможець італійської нагороди за дизайн ADI Compasso d’Oro 2020 року, підвісний світильник Arrangements– це виріб з елегантним дизайном від Майкла Анастасіадеса. Натхненний паралелями між освітленням і коштовностями, Анастасіадес створив ідеально збалансоване світлове рішення, яке сподобається поц..
30316 ₴
Купити
Спроектований Майклом Анастасіадесом, Overlap Suspension – це органічний елемент, для створення якого використовується смола «кокон» для створення справді унікальної естетики. Сучасний і стильний підвісний світильник Flos Overlap розсіює ніжне сяйво через свою волокнисту напівпрозору структуру, ство..
75988 ₴
Купити
Спроектований Formafantasma, світильник Wireline має мінімалістичний дизайн, який робить його універсальним елементом освітлення. Розмиваючи межі між художнім виразом та промисловим дизайном, підвісний світильник Wireline має гармонійне поєднання форм та кольору. Підвішений у вигляді гамака, кабель..
119020 ₴
Купити
Підвісний світильник Zeppelin 1 – це унікальний елемент освітлення, виготовлений зі спеціальної смоли «кокон» і внутрішньої сталевої конструкції. Під матеріалом «кокон» розташована структура свічників, що дає ефект закритої люстри...
151492 ₴
Купити
Підвісний світильник IC S2 є класичним прикладом роботи Майкла Анастасіадеса. Сучасний і мінімалістичний підвісний світильник має приголомшливу кулю з опалового скла, яка злегка висить на хромованій балці. Розсіюючи делікатне навколишнє світло, він є ідеальним доповненням до будь-якого простору. IC ..
22704 ₴
Купити
Торшер Captain Flint, розроблений Майклом Анастасіадесом, є універсальним освітлювальним рішенням для Вашого простору. Сучасний та стильний, інноваційний дизайн торшера Captain Flint був розроблений спеціально для повсякденного користування. Завдяки тонкій трубчастій конструкції зі сталі або матової..
57332 ₴
Купити
Торшер Toio, розроблений Ахілле Кастільоні та його братом, створений з додаванням промислової естетики, яка робить його надзвичайно стильним. Торшер Flos Toio має міцну сталеву основу, доступну в різних кольорах, а також плафон, що регулюється по висоті, та електронний диммер, що дозволяє регулюват..
40392 ₴
Купити
помаранчевий
чорний
Універсальний світильник Mayday Utility, розроблений Костянтином Грчичем, — це сучасний багатофункціональний освітлювальний прилад. Завдяки практичній ручці, яка містить перемикач увімкнення/вимкнення та два шипи для змотування міцного 5-метрового кабелю, ця індустріальна лампа поєднує в собі стиль ..
5060 ₴
Купити
Показано 1~17 продукта із 17

Вишуканий, але освіжаюче простий і веселий, витончений дизайн Flos є втіленням італійського сучасного дизайну. Легенда в світі дизайну, Flos залишає свій слід у галузі протягом десятиліть, і навіть його перші проекти популярні сьогодні.

Фільтр