Фільтри
Кошик
На даний час сайт знаходиться в розробці, просимо вибачити за тимчасові незручності.

CUERO DESIGN

Природа зустрічається з мистецтвом. Ми віримо, що ви станете більш креативними, якщо оточуєте себе красивими речами. Ми вважаємо, що люди, якими б технічними ми не стали, завжди будуть мати потребу в контакті з природою. Ось чому Cuero Design – це місце, де природа зустрічається з мистецтвом.
2 продукта
Лаундж крісло Indoor Canvas Butterfly, біле/чорна основа
Лаундж крісло Indoor Canvas Butterfly, чорне
Лаундж крісло Indoor Canvas Butterfly - це стильний предмет меблів, створений з особливою турботою про Ваш комфорт. Скульптурний шезлонг, виготовлений з подвійного шару тканини Sunbrella Plus, яку ідеально доповнює металевий каркас, запрошує Вас по-справжньому відпочити та розслабитись. Практична, л..
8192 ₴ 10240 ₴
Купити
Лаундж крісло Leather Butterfly, зелене/чорна основа
Лаундж крісло Leather Butterfly, блакитне/чорна основа
Лаундж крісло Leather Butterfly, помаранчеве/чорна основа
Лаундж крісло Leather Butterfly було вперше спроектовано у 1938 році, проте навіть в наш час воно виглядає досить сучасно. Головною особливістю Leather Butterfly являється його мінімалістична конструкція, завдяки якій можливо створити місце для відпочинку у будь-якому просторі. Виготовлене з натура..
29440 ₴ 36800 ₴
Купити
Показано 1~2 продукта із 2

Природа зустрічається з мистецтвом.

Ми віримо, що ви станете більш креативними, якщо оточуєте себе красивими речами. Ми вважаємо, що люди, якими б технічними ми не стали, завжди будуть мати потребу в контакті з природою.

Ось чому Cuero Design – це місце, де природа зустрічається з мистецтвом.

Фільтр