Фільтри
Кошик

ATELIER ARETI

Atelier Areti — це міждисциплінарна студія дизайну заснований сестрами Гвендолін і Гільян Кершбаумер.
4 продукта
Настінний світильник Ilios – це стильне та сучасне світлове рішення від Atelier Areti. Світильник має тонку основу, круглий скляний плафон та два поліровані латунні диски, які відбивають світло від кулі. Настінний світильник додасть нотку вишуканості у будь-який простір - від коридору до спальні. I..
20160 ₴ 25200 ₴
Купити
Disc and Sphere – це мінімалістичний настінний світильник, який стане гармонійним доповненням Вашого простору. Завдяки своєму стильному зовнішньому вигляду, світильник підійде як для сучасного інтер'єру, так і для більш класичного. Disc and Sphere складається з круглої латунної пластини та виступаю..
17741 ₴ 22176 ₴
Купити
Ilios - це вишуканий підвісний світильник, натхненний світлом та теплом сонця (слово "Ilios" у перекладі з грецької означає Сонце). Світильник має тонку основу, круглий скляний плафон та два поліровані латунні диски, які відбивають світло від кулі. Завдяки своїм компактним розмірам, світильник піді..
24192 ₴ 30240 ₴
Купити
Spheres - це мінімалістичний стельовий світильник, який стане цікавим доповненням інтер'єру. Стельовий світильник має лаконічну композицію, яка складається з прямих ліній та геометричних елементів - злегка нахилена асиметрична основа тримає дві білі скляні кульки. Саме завдяки своєму зовнішньому виг..
24192 ₴ 30240 ₴
Купити
Показано 1~4 продукта із 4

Atelier Areti — це міждисциплінарна студія дизайну заснований сестрами Гвендолін і Гільян Кершбаумер. Atelier Areti — справді європейська студія, і міжнародне знання Гвендолін та Гільєн продовжує інформувати про їхню роботу. Команда дизайнерів співпрацює з Гвендолін і Гіллан між Трієстом, Італією та Лондоном, Великобританією. Наше виробництво в основному розташоване в Німеччині. Світильники там виготовляються від початку до кінця. Ми виготовляємо більшість окремих компонентів самостійно і співпрацюємо з місцевими експертними майстернями для процесів, для яких у нас не вистачає спеціалізованого обладнання, такого як процеси гальванізації або екструзії.

Фільтр