Фільтри
Кошик

ASTEP

Astep — це бренд освітлення, який веде освітлення в новому, інноваційному напрямку, поєднуючи повагу до традицій з сучасними технологіями. Онук італійського майстра освітлення Джино Сарфатті, Алессандро Сарфатті, пішов по стопах своєї родини, щоб створити Astep, сучасний бренд освітлення, який об’єднує три покоління досвіду в галузі. З поглядом на майбутнє, Astep курує об’єкти, які сприяють еволюції освітлення, водночас глибоко поважаючи традиції.
3 продукта
VV Cinquanta – це колекція освітлення, яка втілює елегантність та універсальність. Торшер VV Cinquanta витончено стоїть на тонкій чорній алюмінієвій основі. Плафон закріплений на шарнірному штоку, який може обертати та нахиляти, забезпечуючи різний кут освітлення. Торшер має універсальну колірну пал..
33744 ₴ 39738 ₴
Купити
VV Cinquanta – це колекція освітлення, яка втілює елегантність та універсальність. Спроектований італійським архітектором Вітторіано Вігано в 1951 році, настінний світильник VV Cinquanta Twin має два поворотливі плафони та мінімалістичну тонку основу. Наділений витонченим зовнішнім виглядом, світиль..
45288 ₴ 53280 ₴
Купити
чорно-білий плафон/чорний дріт
білий плафон/чорний дріт
Підвісний світильник 2065, розроблений у 1950 році, підкреслює інноваційний, експериментальний підхід Джіно Сарфатті до елементів освітлення. У той час улюбленим матеріалом освітлювальної промисловості було скло. Але коли Джино Сарфатті отримав перші зразки метакрилату в 1949-1950 роках, новий полім..
39997 ₴ 47064 ₴
Купити
Показано 1~3 продукта із 3

Astep — це бренд освітлення, який веде освітлення в новому, інноваційному напрямку, поєднуючи повагу до традицій з сучасними технологіями.

Онук італійського майстра освітлення Джино Сарфатті, Алессандро Сарфатті, пішов по стопах своєї родини, щоб створити Astep, сучасний бренд освітлення, який об’єднує три покоління досвіду в галузі. З поглядом на майбутнє, Astep курує об’єкти, які сприяють еволюції освітлення, водночас глибоко поважаючи традиції.

Фільтр