Кошик

Письмові столи


4 продукта
Парта Pavilion AV16 стане найзручнішим місцем для роботи та навчання. Компактний стіл створений дизайнерами Anderssen & Voll призначений як для офісу, так і для домашнього простору. Стильні металеві ніжки тримають міцну основу зі шпону. Парта Pavilion AV16 доступна у світлому та темному кольорах...
53900 ₴
Купити
Парта JFK – це предмет, який являється справжньою спадщиною Крістіана Софуса Хансена та Томмі Гілдала. Натхненний датським дизайном, письмовий стіл NORR11 JFK має сучасний дизайн із класичною формою. Стіл виконаний із чорного ясеневого шпону, який розміщується на алюмінієвих ніжках з чорним порошков..
84304 ₴
Парта Shelter має просту обтічну форму, створюючи елегантний простір для навчання та роботи. Розроблений Yonoh для Northern, стіл вирізняється своєю вигнутою напівкруглою формою з перфорованою сталевою окантовкою, яка делікатно обертається навколо стільниці з копченого дубового шпону. Оконтовка діє ..
92356 ₴
Стіл CPH 190 стане ідеальною альтернативою класичним столам. Наділений незвичайним дизайном, стіл стане зручним місцем для роботи та навчання. Завдяки вертикальній спинці, на столі зручно розміщувати нотатки або книги. Компактний та універсальний, CPH 190 виготовлений з дуба та покритий прозорим лак..
58520 ₴
Показано 1~4 продукта із 4