Кошик

Диван-ліжко (Софа)


4 продукта
Жоден данський термін не є настільки відомим у всьому світі, як hygge. Концепція, яку важко визначити, але насправді дуже проста. Об’ємна форма врівноважена вузьким контуром, який забезпечує підтягнуте та витончене візуальне вираження. Високі борти злегка захищають від навколишнього середовища, а на..
158400 ₴
Купити
Колекція Bohemian 72, повністю виготовлена з ротангу, втілює мету Crespi - створювати меблі, які органічно поєднують життя в приміщенні та на вулиці. Диван Bohemian 72 стане найзручнішим місцем відпочинку, яке підійде як під домашній інтер'єр, так і для розміщення на вулиці...
219956 ₴
Диван RF1903, розроблений Рікке Фростом, стане красивим та зручним доповненням простору. Завдяки сучасній та унікальній асиметричній формі, м’які та округлі елементи дивана формуються за допомогою інноваційної парової гнутої спинки, виготовленої з твердої деревини з тонкими нитками плетеного паперов..
379456 ₴
Купити
блакитний
чорний
бежевий
блакитний
Ліжко Tamoto, розроблене для HAY Шейном Шнеком, розроблено з урахуванням багатофункціональності, що дозволяє з легкістю інтегрувати його в сучасне життя. М’яке драпіроване узголів’я врівноважується великорозмірним каркасом зі сталевих труб, створюючи сучасний і зручне ліжко, призначене для сну та в..
77968 ₴
Купити
Показано 1~4 продукта із 4