Кошик

Настельні світильники


21 продукт
Підходить для чотирьох ламп...
2183 ₴ 2590 ₴
Купити
Ilios - це вишуканий підвісний світильник, натхненний світлом та теплом сонця (слово "Ilios" у перекладі з грецької означає Сонце). Світильник має тонку основу, круглий скляний плафон та два поліровані латунні диски, які відбивають світло від кулі. Завдяки своїм компактним розмірам, світильник піді..
22644 ₴ 26640 ₴
Купити
Стельовий світильник Ceiling two arm наділений простим і в той же час функціональним дизайном. Виготовлений зі сталі та алюмінію, світильник має два симетричних фіксованих кронштейна, з плафонами, які можна повертати в будь-яке положення. Елегантний світильник ідеально підійде для підвішування над ..
96163 ₴ 113146 ₴
Купити
Liila - це одиночний універсальний світильник, який буде красиво виглядати як на стіні, так і на стелі. Його мінімалістична конструкція складається з круглої металевої основи та скляної видутої кулі. Liila стане красивим доповненням як невелікої кімнати, так і вузького коридору або ванної кімнати...
8769 ₴ 10323 ₴
Купити
Універсальний світильник Matrix Otto P являється частиною колекції освітлення Matrix. Лінійка пропонує безліч світильників різних конфігурацій, відповідно до Ваших потреб. Виготовлений з нержавіючої сталі, Matrix Otto P має досить легку конструкцію - кругла основа, тонкі ніжки та відкритий плафон. С..
20350 ₴ 23976 ₴
Купити
Схожий на справжній діамант, стельовий світильник Cut surface IP44 наповнює своїм сяянням весь навколишній простір. Виготовлений з полікарбонату, світильник збереже свій розкішний зовнішній вигляд протягом багатьох років. Cut surface IP44 підійде як для стельового підвішування, так і для настінного...
16576 ₴ 19536 ₴
Купити
Djembé 42 - це стельовий світильник, який гармонійно доповнить Ваш простір своїм красивим зовнішнім виглядом. Використання техніки ротоформування дозволило дизайнеру Джоан Гаспар спроектувати світильник з унікальною формою, яка нагадує текстуру каменю. Djembé буде гармонійно виглядати як у домашньом..
20646 ₴ 24309 ₴
Купити
Стельовий світильник Duo 4876 являється творінням дизайнерів Ramos & Bassols. Поєднання природного зовнішнього вигляду деревини дуба з технічною витонченістю полікарбонату створило вишуканий образ Duo 4876. Світильник стане яскравим доповненням як домашнього простору, так і робочого...
36001 ₴ 42365 ₴
Купити
Стельовий світильник Lantern Ceiling, середній
Стельовий світильник Lantern Ceiling, маленький
Стельовий світильник Lantern Ceiling, розроблений Anderssen & Voll, має вигляд традиційного азіатського ліхтаря з рисового паперу. Лампа має просту чорну сталеву основу та плафон з опалового скла, що дозволяє м'якому освітленню плавно розсіюватись по всій площині. Простий та приємний дизайн робить с..
11581 ₴ 13653 ₴
Купити
Стельовий світильник Lederam S1 втілює точність руху, плавність ліній та красиве поєднання кольорів. Схожий на жіночий капелюх, світильник має світлодіодний модуль ультраплоскої форми, який надає йому витонченого вигляду. Lederam S1 стане ідеальним центральним елементом вітальні, який додасть просто..
24975 ₴ 29415 ₴
Купити
Стельовий світильник Lucenera 502 S був розроблений на основі простої концепції - привернути увагу до центрального об’єкта освітлення. Для цього Енцо Кателлані використав два елементи - чорну вуглецеву трубку та гнучку опору, створивши універсальний предмет, який можна використовувати у будь-якому ..
12876 ₴ 15170 ₴
Купити
Стельовий світильник Lucenera 503 S був розроблений на основі простої концепції - привернути увагу до центрального об’єкта освітлення. Для цього Енцо Кателлані використав два елементи - чорну вуглецеву трубку та гнучку опору, створивши універсальний предмет, який можна використовувати у будь-якому ..
20128 ₴ 23680 ₴
Купити
Mini Crescent celing - це мініатюрна версія популярного світильника Crescent. Центральним елементом слугує плафон асиметрично "розрізаний" навпіл, який висвітлює латунні елементи всередині...
19240 ₴ 22644 ₴
Купити
Spheres - це мінімалістичний стельовий світильник, який стане цікавим доповненням інтер'єру. Стельовий світильник має лаконічну композицію, яка складається з прямих ліній та геометричних елементів - злегка нахилена асиметрична основа тримає дві білі скляні кульки. Саме завдяки своєму зовнішньому виг..
22644 ₴ 26640 ₴
Купити
Універсальний світильник Melt Mini прикрасить простір своїм естетично привабливим зовнішнім виглядом. Світильник інтегрований світлодіодним модулем, який створює приголомшливий ефект розплавленого скла, коли він увімкнений, і ефект дзеркального блиску, коли він вимкнений. Melt Mini можна розмістити..
18648 ₴ 21978 ₴
Купити
чорний
білий
Over me - це стильний світильник, який підійде як для підвішування на стіні так і для розміщення на стелі. Округлий плафон, який складається з гладкої металевої рами та сяючого скляного диска, відкидає розсіяне світло з усіх боків. Завдяки мінімалістичному вигляду та високому функціоналізму, світиль..
10323 ₴ 12173 ₴
Купити
Стельовий світильник AARO Ceiling являється частиною колекції освітлення Aaro. Розроблений Simon Schmitz, світильник наділений делікатною, мінімалістичною формою з круглою основою. Ця універсальна форма відіграє значну роль у функціональності лампи: AARO плавно обертається навколо своєї осі, розсіюю..
21127 ₴ 24864 ₴
Купити
Стельовий світильник Lederam Manta S2 втілює точність руху, плавність ліній та красиве поєднання кольорів. Схожий на жіночий капелюх, світильник має світлодіодний модуль ультраплоскої форми, який надає йому витонченого вигляду. Lederam Manta S2 стане ідеальним центральним елементом вітальні, який до..
53465 ₴ 62900 ₴
Купити
Tobo - це колекція класичних світильників, які підійдуть для підвішування як на стелі, так і на стіні. Tobo C65 - це стельовий світильник, який має класичний зовнішній вигляд та широкий функціоналізм. Tobo випускається у трьох варіантах кольорів - чорному, білому та золотому...
4070 ₴
Купити
Tobo - це колекція класичних світильників, які підійдуть для підвішування як на стелі, так і на стіні. Tobo C85 Diag - це стельовий світильник, який має класичний зовнішній вигляд та широкий функціоналізм. Tobo випускається у трьох варіантах кольорів - чорному, білому та золотому...
5920 ₴
Купити
Tobo - це колекція класичних світильників, які підійдуть для підвішування як на стелі, так і на стіні. Tobo C85 - це стельовий світильник, який має класичний зовнішній вигляд та широкий функціоналізм. Tobo випускається у трьох варіантах кольорів - чорному, білому та золотому...
4440 ₴
Купити
Показано 1~21 продукта із 21