Кошик

Лавки


13 продуктів
Posea - це універсальна банкетка, яка доповнить інтер'єр коридору, передпокою або вітальні. Міцний металевий каркас гармонійно доповнює м’яке, заокруглене сидіння. Posea має вишукану колірну палітру...
11256 ₴ 14070 ₴
Купити
Розроблена французькими братами Ронаном та Ерваном Буруллеками, серія предметів виготовлена за допомогою гарячого цинкування була розроблена для доповнення існуючої серії вуличних меблів Palissade. Об’єднана загальним принципом симетричної геометрії, колекція розроблена для відтворення однакової віз..
17640 ₴ 22050 ₴
Купити
олива
олива
Крісло Palissade, низьке
Розроблене французьким дуетом Ронаном та Ерваном Бурулеком, крісло Palissade має вигнуту раму, яка створює розслаблене та зручне положення для відпочинку. Комфортний шезлонг доповнює елегантний дизайн та яскрава палітра кольорів. Виготовлене зі сталі з порошковим покриттям, крісло розроблене спеціа..
36053 ₴ 45066 ₴
Купити
синій
синій
Anza — це колекція вишуканих предметів інтер'єру, що складається з пуфа, лавки та журнального столика. Ця колекція, яка є частиною модульної системи, спрямована на покращення домашнього середовища. Anza має універсальний зовнішній вигляд та палітру красивих кольорів...
49795 ₴ 62244 ₴
Купити
червоний
червоний
Лавка Balcony, розроблена для HAY Ронаном і Ерваном Буруллеком, є найкращим рішенням для проведення часу надворі. Простий прямокутний дизайн пом’якшується тонкими ніжками, а численні отвори в сидінні зміцнюють конструкцію, а також створюють чіткий вираз. Виготовлений зі сталі з порошковим покриттям ..
15859 ₴ 19824 ₴
Купити
Лавка Foot Bench від Kristian Sofus Hansen & Tommy Hyldahl та 101 Copenhagen – це надзвичайний предмет меблів. Лавка має округлу основу яка тримається на трьох міцних ніжках. Складена з фібробетону та оброблена вручну, кожна лавка являється абсолютно унікальною. Уся серія меблів Big Foot бере основу..
36254 ₴ 45318 ₴
Розроблена в 1960-х роках Берге Могенсеном, вулична лавка BM1871 є зручним та практичним рішенням для сидіння на вулиці. Виготовлена з необробленого тика, сертифікованого FSC®, вулична лавка BM1871 являється надзвичайно міцною завдяки деревині та природному високому вмісту олії. Здатна протистояти м..
35146 ₴ 43932 ₴
Лавка Nelson була створена Джорджем Нельсоном у 1946 році. Nelson стане універсальним предметом, який можна використовувати як практичну лавку в передпокої, лавку на вулиці під вікном або навіть як журнальний столик. Він також чудово підходить для вестибюлів, кафе та інших громадських приміщень. Лав..
26174 ₴ 32718 ₴
Купити
Лавка Pal bench виготовлена з масиву дуба та оснащена м'яким та зручним плетеним сидінням. Відмінною рисою колекції є співвідношення між природними матеріалами та реміснічими деталями. Плетене сидіння виготовлене з натуральних волокон очерету та інтегровано в раму для комфорту та естетично приваблив..
29870 ₴ 37338 ₴
Купити
Створена французьким дуетом Ронаном та Ерваном Бурулеком, лавка Palissade park стане ідеальним місцем відпочинку на дворі. Вигнута лавка складається з двох з’єднаних між собою сидінь, які спираються на шість ніжок і можуть бути об’єднані в кілька штук для створення круглої або хвилеподібної конфігур..
36053 ₴ 45066 ₴
Купити
Розроблена французькими братами Ронаном та Ерваном Буруллеками, Palissade — це колекція вуличних меблів створених з порошковим покриттям або з гарячеоцинкованої сталі. Об’єднана загальним принципом симетричної геометрії, колекція Palissade розроблена для відтворення візуальної простоти та зручності...
17909 ₴ 22386 ₴
Купити
Розроблена французьким дуетом Ронаном і Ерваном Бурулеком, Palissade park in-in, - це модульна лавка, призначена для використання на вулиці. Вигнута рама поставляється в двох варіантах, які спроектовані для вигину в двох різних напрямках, що дозволяє лавкам бути спрямованими всередину, назовні або к..
75734 ₴ 94668 ₴
Купити
Розроблена французьким дуетом Ронаном і Ерваном Бурулеком, Palissade park out-out, - це модульна лавка, призначена для використання на вулиці. Вигнута рама поставляється в двох варіантах, які спроектовані для вигину в двох різних напрямках, що дозволяє лавкам бути спрямованими всередину, назовні або..
75734 ₴ 94668 ₴
Купити
Показано 1~13 продукта із 13