Кошик

Табурети


13 продуктів
Bambi - це частина колекції стільчиків, розроблених дизайнером Такеши Савада. До серії ввійшли три табурети - Bambi, Sheep та Cow, кожен з яких нагадує зовнішній вигляд відповідної до назви тварини. Ніжки з європейського дуба та горіха тримають сидіння з пінопласту, оббите штучним хутром. Найяскраві..
10656 ₴ 12543 ₴
Cow - це частина колекції стільчиків, розроблених дизайнером Такеши Савада. До серії ввійшли три табурети - Bambi, Sheep та Cow, кожен з яких нагадує зовнішній вигляд відповідної до назви тварини. Ніжки з європейського дуба та горіха тримають сидіння з пінопласту, оббите штучним хутром. Найяскравіши..
10656 ₴ 12543 ₴
Sheep - це частина колекції стільчиків, розроблених дизайнером Такеши Савада. До серії ввійшли три табурети - Bambi, Sheep та Cow, кожен з яких нагадує зовнішній вигляд відповідної до назви тварини. Ніжки з європейського дуба та горіха тримають сидіння з пінопласту, оббите штучним хутром. Найяскраві..
10656 ₴ 12543 ₴
Виготовлений зі сталі та наділений барвистою кольоровою гамою, табурет Afteroom підійде під інтер'єр будь-якого простору. Красивий та зручний, Afteroom додасть нотку класики в кімнату. Табурет випускається у трьох різних розмірах, з м'яким або твердим сидінням та з різними кольорами...
6586 ₴ 7770 ₴
Купити
All Wood - це дерев'яна табуретка, яка стане гармонійним доповненням простору. Цей функціональний предмет меблів може слугувати як приставний столик, сидіння або підставка під квіткові горщики. Відрегулюйте його висоту за допомогою простого повороту його гвинтового механізму. Табуретка виготовлена ..
15059 ₴ 17723 ₴
Купити
оливковий
золотий
Унікальний табурет Last Stool являється одним з найпопулярніших творінь дизайнера Mакса Лемба. Last Stool - це багатофункціональна річ, яка може слугувати не лише як табурет, а ще й як столик або підставка під квіти. Табурет виготовлений з цілісного металевого листа покритого емаллю. Саме це робить ..
9398 ₴ 11063 ₴
Купити
чорний
синій
червоний
Табурет Rex - це цікавий елемент, який стане прикрасою будь-якого інтер'єру. Виготовлений з ламінату високого тиску, табурет збереже свій естетичний зовнішній вигляд та функціоналізм протягом багатьох років. Розмістіть табурет Rex у коридорі і він кожного дня зустрічатиме Вас та ваших гостей при вхо..
15392 ₴ 18130 ₴
Купити
чорний
світлі ніжки/чорне сидіння
світлі ніжки/зелене сидіння
світлі ніжки/сіре сидіння
світлі ніжки/білий верх сидіння
світлі ніжки/біле сидіння
світлі ніжки/рожеве сидіння
світлі ніжки/червоно-бірюзове сидіння
світлі ніжки/жовте сидіння
Stool 60 - це мінімалістичний табурет, який можна використовувати у всіх сферах побутового життя. Ніжки кріпляться безпосередньо до нижньої сторони круглого сидіння без необхідності використання складних сполучних елементів. Компактні розміри дозволяють розмістити табурет у будь-якій кімнаті - від в..
8066 ₴ 9509 ₴
Купити
світлі ніжки/червоне сидіння
темна деревина
світлі ніжки/бірюзове сидіння
Stool E60 - це мінімалістичний табурет, який можна використовувати у всіх сферах побутового життя. Ніжки кріпляться безпосередньо до нижньої сторони круглого сидіння без необхідності використання складних сполучних елементів. Компактні розміри дозволяють розмістити табурет у будь-якій кімнаті - від ..
8510 ₴ 10027 ₴
Купити
Універсальний стільчик/драбинка Butlet стане найнеобхіднішою річчю у побуті. Виготовлена з міцного дуба, Butlet також можна використовувати як столик або тумбочку...
9398 ₴ 11063 ₴
Купити
чорний
золотий
Curva - це колекція витончених аксесуарів для дому. Стілець Curva вирізняється мінімалістичним дизайном та практичною формою. Виготовлений з нержавіючої сталі, стілець стане не лише практичним а ще й естетичним доповненням коридору або вітальні. Завдяки своїй універсальній формі, стілець можна викор..
7437 ₴ 8769 ₴
Купити
Виготовлений зі сталі та наділений барвистою кольоровою гамою, табурет Afteroom підійде під інтер'єр будь-якого простору. Красивий та зручний, Afteroom додасть нотку класики в кімнату. Табурет випускається у трьох різних розмірах, з м'яким або твердим сидінням та з різними кольорами...
4699 ₴ 5550 ₴
Купити
Dais - це універсальний предмет інтер'єру, який стане незамінним у будь-якому домі. Виготовлений з міцної сталі, Dais можна використовувати як табурет, драбину, поличку або як підставку для квітів...
10323 ₴ 12173 ₴
Купити
Показано 1~13 продукта із 13