Кошик

Стільці офісні


6 продуктів
чорний/чорна основа
червоний/чорна основа
Концепція стільця AAC 50W полягала в тому, щоб створити простий силует стільця з поворотною основою. Поєднання красивого зовнішнього вигляду та неймовірної зручності робить AAC 50W універсальним елементом. About A Chair є продуктом тісної співпраці між дизайнером Хі Веллінгом та датським виробником ..
22806 ₴
Купити
Натхненний датським hygge, дизайнер Саймон Легальд створив серію меблів Hyg. Стілець поділяє характеристики серії lounge: сильні, органічні вигини, розроблені з акцентом на піднесений комфорт з додавання естетичності та привабливості. Концепція hygge полягає в тому, щоб відчувати себе добре – безпек..
35112 ₴
Купити
Офісний стілець на колесках Form стане зручним місцем для роботи та навчання. Поворотна основа з алюмінію надає йому строгий вигляд, а м'яке сидіння дозволяє комфортно та зручно проводити час на стільці. Form має декілька варіантів основ та широку колірну гаму сидінь. Стілець також доступний у варіа..
24948 ₴
Купити
Стілець Series 7™ є іконою в сучасній історії меблів, розроблений Арне Якобсеном у 1955 році. Його унікальна форма є позачасовою та неймовірно універсальною, демонструючи його виразність. Крісло виготовлене з 9 шарів шпону, формованого під тиском, для міцності, гнучкості та довговічності, незважаючи..
46074 ₴
Купити
AAC 50 - це універсальний офісний стілець, який має функцію регулювання висоти та оснащений колесиками для зручного переміщення в просторі. Зручний та естетично привабливий, AAC 50 доповнить інтер'єр офісу своїм яскравим виглядом...
24780 ₴
Купити
Розроблений відомим дизайнером Хайме Хайон, Elefy наче огортає того, хто сидить, створюючи максимальний комфорт. Elefy є універсальним стільцем, який має міцну основу, комфортне сидіння та вишуканий зовнішній вигляд. Додатковою особливістю є те, що стілець може крутитись навколо своєї осі...
41160 ₴
Купити
Показано 1~6 продукта із 6