Кошик

Стільці офісні


5 продуктів
чорний/чорна основа
червоний/чорна основа
Концепція стільця AAC 50W полягала в тому, щоб створити простий силует стільця з поворотною основою. Поєднання красивого зовнішнього вигляду та неймовірної зручності робить AAC 50W універсальним елементом. About A Chair є продуктом тісної співпраці між дизайнером Хі Веллінгом та датським виробником ..
17057 ₴ 20091 ₴
Купити
Натхненний датським hygge, дизайнер Саймон Легальд створив серію меблів Hyg. Стілець поділяє характеристики серії lounge: сильні, органічні вигини, розроблені з акцентом на піднесений комфорт з додавання естетичності та привабливості. Концепція hygge полягає в тому, щоб відчувати себе добре – безпек..
19943 ₴ 23495 ₴
Купити
Офісний стілець на колесках Form стане зручним місцем для роботи та навчання. Поворотна основа з алюмінію надає йому строгий вигляд, а м'яке сидіння дозволяє комфортно та зручно проводити час на стільці. Form має декілька варіантів основ та широку колірну гаму сидінь. Стілець також доступний у варіа..
14763 ₴ 17390 ₴
Купити
AAC 50 - це універсальний офісний стілець, який має функцію регулювання висоти та оснащений колесиками для зручного переміщення в просторі. Зручний та естетично привабливий, AAC 50 доповнить інтер'єр офісу своїм яскравим виглядом...
16502 ₴ 19425 ₴
Купити
Розроблений відомим дизайнером Хайме Хайон, Elefy наче огортає того, хто сидить, створюючи максимальний комфорт. Elefy є універсальним стільцем, який має міцну основу, комфортне сидіння та вишуканий зовнішній вигляд. Додатковою особливістю є те, що стілець може крутитись навколо своєї осі...
30821 ₴ 36260 ₴
Купити
Показано 1~5 продукта із 5