Фільтри
Кошик

BY LASSEN

by Lassen – датський дизайнерський бренд, який створює культові проекти двох найвидатніших архітекторів Данії, Могенса та Флеммінга Лассена.
12 продуктів
чорний
білий
золото
хром
З гострим відчуттям сучасного функціоналістичного стилю Могенс Лассен розробив культовий свічник Kubus у 1962 році, який колись призначався виключно для родини та близьких колег-архітекторів. Kubus все ще виготовляється в Данії, і серед архітекторів і поціновувачів дизайну він отримав статус сучасно..
6820 ₴
Купити
Диван Ingeborg, розроблений Флеммінгом Лассеном, майстерно виготовлений із міцних матеріалів та з прискіпливою увагою до деталей. Красивий та вишуканий диван від Lassen названий на честь матері Флеммінга Лассена, Інґеборг Віндінг. Спочатку представлений на конкурсі Гільдії столярів у 1940 році, який..
308000 ₴
Купити
Спочатку розроблений у 1935 році архітектором Флеммінгом Лассеном, двомісний диван Mingle був відзначений професійним журналом «The Architect» за його переваги над іншими диванами. Натхненний наміром створити розкішний диван, який заохочував би людей сидіти та спілкуватися протягом тривалого періоду..
383900 ₴
Купити
Диван Vilhelm, розроблений Флеммінгом Лассеном у 1935 році та перезапущений у 2019 році, отримав свою назву від імені батька дизайнер Ганса Вільгельма Лассена. Вишуканий тримісний диван створює простору зону відпочинку для кількох людей, він є універсальним і практичним предметом.Виготовлений із мі..
776380 ₴
Купити
Комфорт, естетичність і функціональність поєднуються в характерному кріслі Lassen, розробленому Флеммінгом Лассеном. Випущене у 2018 році крісло поєднує в собі нетрадиційні силуети з строгими контурами. Характерна композиція підтримує тіло та забезпечує простір для відпочинку, забезпечуючи комфортне..
32120 ₴
Купити
бежевий
чорна шкіра
Створене Флеммінгом Лассеном культове крісло My Own Chair від Lassen було вперше випущене в 1938 році. Вишукане, створене з використанням майстерних методів виготовлення, його позачасовий профіль складається з екологічно чистої дерев’яної конструкції, оббитої м’якими на дотик розкішними тканинами. Е..
223960 ₴
Купити
Крісло Saxe було розроблено архітектором Могенсом Лассеном на честь майстра-столяра А. Дж. Іверсенбі. Спочатку розроблене у 1955 році для Копенгагенського конкурсу гільдії краснодеревців, Saxe використовує інноваційні технології та поєднує їх із сучасним дизайном. Виготовлене із міцного дерева та м’..
89540 ₴
Купити
Лаунж крісло Ingeborg, розроблене Флеммінгом Лассеном, майстерно виготовлене із міцних матеріалів та з прискіпливою увагою до деталей. Красиве та вишукане крісло від Lassen назване на честь матері Флеммінга Лассена, Інґеборг Віндінг. Його елегантні, вигнуті підлокітники створюють враження теплих обі..
217360 ₴
Купити
Крісло The Tired Man було розроблене Флеммінгом Лассеном для конкурсу Гільдії краснодеревців у Копенгагені в 1935 році і являється культовим предметом меблів. Стильне та привабливе крісло має пишну, вигнуту форму та широкі підлокітники забезпечуючи максимальний комфорт, який доповнює м’яка на дотик ..
364540 ₴
Купити
Пуф Ingeborg, розроблений Флеммінгом Лассеном, майстерно виготовлений із міцних матеріалів та з прискіпливою увагою до деталей. Красивий та вишуканий пуф від Lassen названий на честь матері Флеммінга Лассена, Інґеборг Віндінг. Оббитий овчиною Skandilock, його вишуканий дизайн адаптується до різноман..
77660 ₴
Купити
бежевий
чорний
Пуф My Own Chair був розроблений Флеммінгом Лассеном. Він ідеально підходить для підвищення комфорту будь-якого дивана чи крісла. Компактний пуф, виготовлений експертами з високоякісних матеріалів, які є водночас міцними та вічними, відображає любов Лассена до округлих, простих форм і точних деталей..
70400 ₴
Купити
Пуф The Tired Man був розроблений Флеммінгом Лассеном для конкурсу Гільдії краснодеревців у Копенгагені в 1935 році і являється культовим предметом меблів. Стильний та привабливий пуф має пишну, вигнуту форму забезпечуючи максимальний комфорт, який доповнює м’яка на дотик тканинна оббивка. Пуф стане..
86460 ₴
Купити
Показано 1~12 продукта із 12

by Lassen – датський дизайнерський бренд, який створює культові проекти двох найвидатніших архітекторів Данії, Могенса та Флеммінга Лассена.

Сімейний бізнес, згідно з баченням Лассена, полягає в тому, щоб поділитися дизайнерською спадщиною братів з новими поколіннями. Меблі Lassen, що поєднують мінімалістичні форми, круглі вигини та ергономічні деталі, створені з точністю в Європі.

Фільтр